Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Asystent/ka Biura

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: Asystent/ka Biura Data publikacji: 11 kwietnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:
  • Bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych;
  • Dbanie o właściwy wizerunek organizacji, wygląd, estetykę i porządek na recepcji;
  • Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług m.in. zamawianie lotów dla pracowników;
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • Rejestrowanie dokumentów w systemie elektronicznym i archiwizowanie korespondencji.
  • Obsługa kasy;
  • Rozliczanie emisji CO2.

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą recepcji lub sekretariatu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point), Google (Google Docs, Gmail, Chrome);
  • Wysoka kultura osobista, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność;
  • Zainteresowania w obszarach ochrony środowiska.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole będącym częścią międzynarodowej organizacji;
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w ramach działalności organizacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.