Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Koordynator lokalny w Karpatach Wschodnich

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: Koordynator lokalny w Karpatach Wschodnich Data publikacji: 07 stycznia 2019 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia, Działalność pozarządowa / humanitarna

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • Aktywne współtworzenie i realizacja celów strategii WWF Polska w zakresie ochrony przyrody w Karpatach Wschodnich,
  • Wsparcie działań WWF Polska związanych z ochroną przyrody w Karpatach Wschodnich,
  • Koordynacja działań lokalnych w ramach projektów prowadzonych przez WWF Polska,
  • Udział w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących planów i programów związanych z ochroną przyrody,
  • Inicjowanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami i interesariuszami projektu,
  • Organizacja i prowadzenie spotkań z partnerami i interesariuszami projektu (takimi jak: Lasy Państwowe, RDOŚ, inne organizacje społeczne i eksperckie),
  • Organizacja wydarzeń komunikacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych,
  • Pozyskiwanie i analiza danych przyrodniczych, społecznych i ekonomicznych,
  • Wsparcie przy sporządzaniu i opiniowaniu dokumentacji i raportów,
  • Wsparcie logistyczno-organizacyjne działań WWF Polska w Karpatach,
  • Bieżący kontakt z mediami.

Wymagania

Oczekiwania wobec idealnego kandydata:
  • Wykształcenie związane z ochroną przyrody lub z naukami społecznymi,
  • Znajomość tematyki ochrony przyrody, szczególnie w Karpatach Wschodnich,
  • Przynajmniej dwuletnie letnie doświadczenie zawodowe w sektorze ochrony przyrody,
  • Znajomość uwarunkowań społeczno-ekonomicznych w Karpatach,
  • Umiejętności prezentacyjne oraz swoboda w wystąpieniach publicznych,
  • Płynna znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowość do podróży służbowych własnym samochodem,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w Karpatach Wschodnich (Bieszczady, Góry Sanocko-Turczańskie, Pogórze Przemyskie), w której przynajmniej połowę czasu stanowić będzie praca poza miejscem zamieszkania / biurem,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole będącym częścią międzynarodowej organizacji
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach realizowanych projektów,
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.