Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Partnerstw Strategicznych

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: Młodszy Specjalista ds. Partnerstw Strategicznych Data publikacji: 19 lutego 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

  • Wsparcie w realizowaniu strategii współpracy z Partnerami Strategicznymi,
  • Obsługa Partnerów Strategicznych (media release, informacje w kanałach typu FB, www, instagram),
  • Przygotowywanie wkładu merytorycznego i graficznego do prezentacji, prace edytorskie,
  • Komunikacja z aktualnymi Partnerami Strategicznymi,
  • Wsparcie przy współpracy z agencjami zewnętrznymi,
  • Wsparcie w organizacji eventów,
  • Aktualizacja bazy danych oraz administracja bieżących działań, dekretacja faktur,
  • Raportowanie o postępach i wynikach realizowanych przedsięwzięć.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość tematyki CSR i zrównoważonego rozwoju,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point), Google (Google Docs, Gmail, Chrome)
  • Wysoka kultura osobistą,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywnością na wysokim poziomie,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałą organizacją pracy własnej,
  • Kreatywność, zaangażowane,
  • Zainteresowania w obszarze ochrony środowiska.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i nauki przy ciekawych i angażujących projektach,
  • Doświadczenie w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska na świecie,
  • Zdobycie doświadczenia we współpracy z partnerami biznesowymi w obszarze zrównoważonego rozwoju.

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.