Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony ekosystemów morskich

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: - Data publikacji: 05 kwietnia 2017 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Zakres zadań
  • Aktywne współtworzenie i realizacja celów strategii WWF Polska w zakresie ochrony ekosystemów morskich
  • Prowadzenie projektów i działań w zakresie ochrony Bałtyku, w szczególności w zakresie ochrony ssaków i ptaków morskich oraz ich siedlisk
  • Tworzenie oraz nadzór nad wykonaniem realizowanych zadań w zakresie ochrony Bałtyku
  • Wyznaczanie kierunków działań osobom zatrudnionym w ramach struktur WWF oraz organizacjom współpracującym
  • Planowanie i zarządzanie powierzonym budżetem
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia, innowacyjności oraz orientacji na pomaganie
  • Odpowiedzialność za budowanie wizerunku WWF oraz spójności ze standardami fundacji.

Wymagania

Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe przyrodnicze
  • Wiedza ekspercka i znajomość tematyki ochrony gatunkowej (wiedza nt. ochrony ssaków i ptaków morskich oraz ich siedlisk będzie dodatkowym atutem)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w realizacji zadań związanych z ochroną gatunków i siedlisk
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi z funduszy unijnych
  • Biegłość w komunikacji i zarządzaniu priorytetami w złożonym środowisku organizacji pozarządowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole będącym częścią międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju i nauki podczas pracy przy ciekawych i angażujących projektach
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.