Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista/ka ds. Ochrony Ekosystemów Morskich

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: Specjalista/ka ds. Ochrony Ekosystemów Morskich Data publikacji: 27 czerwca 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (1,5 roku) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • Prowadzenie projektów i działań w zakresie ochrony ssaków i ptaków morskich i ich siedlisk,
  • Opracowywanie, wdrażanie, koordynowanie i zarządzaniedziałaniami merytorycznymi w projektach pn. „Ochrona ssaków i ptaków morskich i ich siedlisk” oraz „Ochrona ptaków i ssaków morskich –kontynuacja”, dofinansowanych przez UE ze środków Funduszu Spójności, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko,
  • Współpraca i wsparcie merytoryczne pracy innychdziałów w WWF Polska,
  • Współpraca z administratorkami projektówinadzorowanieprojektów od strony finansowej oraz sprawozdawczej, w tym raportowanie merytoryczne do Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych (Instytucja Wdrażająca),
  • Prowadzenie działań rzeczniczych na rzeczochronyekosystemów morskich, ze szczególnym uwzględnieniem ssaków i ptaków morskich.

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego o profilu przyrodniczym,
  • Doświadczenia zawodowego w realizacji zadań związanych bezpośrednio lub pośrednio z ochroną przyrody, mile widziane doświadczenie związane z ochroną ekosystemów i gatunków morskich,
  • Płynnej znajomości języka polskiego i oraz języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności analitycznych, w tym umiejętności analizy zapisów dokumentów dotyczących zarządzania ochroną przyrody, raportów naukowych, etc.,
  • Zaangażowania, samodzielności, skrupulatności,
  • Komunikatywności, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Idealny kandydat/ka na to stanowisko powinien posiadać:
  • Umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu projektami dofinansowanymi z UE,
  • Doświadczenie w działaniach rzeczniczych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolności negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy zespołowej, zorientowania na osiąganie zamierzonych celów,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole będącym częścią międzynarodowej organizacji,
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach realizowanych projektów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony na okres ok. 1,5 roku w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.