Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (SPECJALIZACJA: OCHRONA POWIETRZA)

Pracodawca: WYG International Sp. z o.o. Numer referencyjny: 1/ENV Data publikacji: 11 lipca 2019 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

- wykonanie specjalistycznych analiz z zakresu ochrony powietrza – modelowanie rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym ze źródeł liniowych oraz punktowych w Programie Operat FB (np. drogi, linia kolejowa, zakłady przemysłowe),
- przygotowanie kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko oraz innych niezbędnych dokumentów związanych z oceną oddziaływania na środowisko z zakresu ochrony powietrza oraz wpływu na klimat.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego kierunkowego z zakresu inżynierii środowiska, ochrona środowiska lub kierunków pokrewnych),
- minimum 2- letniego doświadczenia związanego z tworzeniem dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska oraz wykonywaniem analizy w zakresie rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego,
- znajomość aktualnych przepisów z zakresu ochrony środowiska obowiązujących w Polsce oraz unijnych, w szczególności dotyczących ocen oddziaływania na środowisko, w tym ochrony powietrza,
- znajomość programu do obliczeń rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń powietrza Operat FB,
- znajomość pakietu MS Office,
- mile widziana znajomość programów graficznych oraz specjalistycznych( Bentley PowerSurvay, ArcGis, QGIS),
-samodzielność w działaniu,
-zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole,
-prawo jazdy kat. B,
-język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

-ciekawą, pełną wyzwań prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym,
-możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,
-współpracę z profesjonalnym oraz zgranym zespołem,
-zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
-pracę przy ciekawych projektach infrastrukturalnych zarówno w aspekcie projektowym jak i doradczym,
-elastyczne godziny pracy dla osób odpowiedzialnie zarządzających realizacją zadań,
-możliwość udziału w międzynarodowych projektach,
-samodzielność w proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań rozwojowych,
-ubezpieczenie grupowe,
-pakiet prywatnej opieki medycznej,
-świadczenia socjalne,
-kartę MultiSport,

Inne informacje

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o składanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

WYG International Sp. z o.o.

Firma WYG International jest obecna w Polsce od 1999 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć biur regionalnych zlokalizowanych w Katowicach, Krakowie i Rzeszowie.

WYG International zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i ekspertów, którzy świadczą usługi w zakresie projektów inwestycyjnych dla budownictwa, infrastruktury technicznej, energetyki oraz dla sektora ropy i gazu. W zakresie naszego działania znajdują się: zarządzanie projektami, doradztwo techniczne, projektowanie obiektów infrastruktury transportowej i technicznej, oceny i badania środowiskowe oraz inne niezbędne dla realizacji inwestycji analizy i konsultacje.