Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Pracodawca: Zakład Rolniczo – Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. Numer referencyjny: - Data publikacji: 21 listopada 2017 Lokalizacja: Śmiłowo, powiat pilski - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • współpraca w zakresie opracowywania sprawozdań oraz wewnętrznych zarządzeń z zakresu ochrony środowiska, współpraca z organami i instytucjami ochrony środowiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (Inżynieria Środowiska, Gospodarka Wodna, Ochrona Środowiska – specjalność hydrologia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Inne informacje

Wysyłając do nas CV, prosimy o umieszczenie zapisu : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Zakład Rolniczo – Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A.

Działalność przedsiębiorstwa skupia się w ramach trzech głównych profili:
  • zbiórce, transporcie i przetwarzaniu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 1, 2 i 3,
  • wytwarzaniu i sprzedaży produktów pochodnych – mączek mięsno – kostnych i tłuszczu zwierzęcego,
  • wytwarzaniu i sprzedaży biomasy – peletu Agro.
Nasze zakłady przetwórcze należą do jednych z największych i najlepiej wyposażonych w Europie. Wytwarzane produkty sprzedajemy na rynkach europejskich i azjatyckich.
Z satysfakcją możemy stwierdzić i zapewnić, że w ciągu przeszło 30 letniej działalności zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat.
Nasze atuty to: nowoczesność, technologia najwyższej klasy, profesjonalizm obsługi.