Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Referent w w Dziale Obsługi Klienta

Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. Numer referencyjny: Referent DOK Data publikacji: 09 stycznia 2018 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Pół etatu) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów Spółki.
Zadania:
  • Przygotowywanie, zawieranie i ewidencjonowanie umów z nowymi klientami.
  • Przeprowadzanie kontroli przyłączeń posesji w terenie.
  • Obsługa urządzeń biurowych i zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Excel, Word).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość zasad profesjonalnej obsługi Klienta.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi, wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz aktywna postawa  wobec postawionych zadań.

Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Referent DOK lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Na aplikacje czekamy do  05.02.2018r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Wodociągi w Grodzisku Mazowieckim istnieją od ponad 50 lat. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., od lutego 2009 r. funkcjonuje w formie jednoosobowej Spółki Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Przedsiębiorstwo odpowiada za gospodarkę wodno – ściekową na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki, a ponadto od gmin Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna Spółka hurtowo przyjmuje ścieki, które przez system kanalizacyjny Milanówka trafiają do oczyszczalni ścieków w Grodzisku Mazowieckim.