Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Mechanik pomp

Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi Numer referencyjny: Mechanik pomp Data publikacji: 30 listopada 2017 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: mechanik pomp.

Wymagania

Od kandydata wymagane jest posiadanie następujących kwalifikacji:
  • wykształcenie średnie o profilu mechanicznym lub elektrycznym
  • posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych do 1 kV
  • wiedza i doświadczenie w zakresie budowy oraz napraw pomp /głębinowych i ściekowych/
  • znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie zawodowe powyżej 3 lat

Inne informacje

Oferty należy składać w Dziale Kadr i Płac ZWiK Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 52 pokój 130 A

Oferta winna również zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie
z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133,poz 883)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi

Zakład Wodociągów i Kanalizacji jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, w której 100 procent udziałów ma gmina Łódź. ZWiK produkuje rocznie około 47 milionów metrów sześciennych wody i zaopatruje w nią Łódź i Tomaszów Mazowiecki oraz częściowo Rzgów.

Firma eksploatuje 2118 kilometrów sieci wodociągowej i blisko 1954 kilometrów kanalizacyjnej. Z wodociągów, którymi w 90 procentach płynie woda ze studni głębinowych, korzystają prawie wszyscy łodzianie, 95 procent mieszkańców ma dostęp do kanalizacji.