Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Główny specjalista ds. rozwoju

Pracodawca: Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o Numer referencyjny: 60902 Data publikacji: 23 lutego 2021 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (* rodzaj umowy nie został określony w ogłoszeniu o pracę) Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • Poszukiwanie możliwości rozwoju i kreowanie nowych produktów firmy
  • Śledzenie postępu technicznego w zakresie nowych technologii i możliwości kreowania nowych produktów
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów
  • Udział w opracowaniu projektów planów strategicznych
  • Prowadzenie analiz rynku w danej branży
  • Budowanie relacji z klientem i badanie jego potrzeb
  • Pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych na działalność B+R
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez wystąpienia publiczne w obszarze innowacyjnych działań

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w obszarze usług dla przemysłu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie w obszarze pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dostęp do szeroko pojmowanego pakietu szkoleń
  • Możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez dofinansowanie edukacji
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Multi Sport
  • Pakiety medyczne Lux Med
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz jego dzieci

Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o

Energopomiar świadczy usługi pomiarowe, badawcze i doradcze dotyczące procesów, układów i urządzeń energetycznych, cieplno – mechanicznych, chemii energetycznej i ochrony środowiska. Nasza działalność obejmuje również analizy chemiczne i fizykochemiczne, a także doradztwo w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi i modernizacyjnymi oraz usługi Inżyniera Kontraktu.