Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. doradztwa inwestycyjnego

Pracodawca: Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o Numer referencyjny: 66161 Data publikacji: 06 sierpnia 2021 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • Nadzór nad prawidłową realizacją usługi w przydzielonym zakresie
  • Tworzenie protokołów i raportów
  • Opiniowanie dokumentacji
  • Ocena harmonogramów realizacji inwestycji
  • Analiza dokumentacji oraz rozwiązań projektowych
  • Udział w odbiorach obiektowych i fabrycznych
  • Współpraca w zakresie kierowania realizacją projektów przemysłowych w oparciu o zasoby firmy

Wymagania

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe o kierunku: energetyka, mechanika i budowa maszyn, budownictwo, inżynieria środowiska, elektryka oraz/lub OZE
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość MS Office oraz MS Project
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność - delegacyjny charakter pracy

Mile widziane
  • Uprawnienia budowlane

Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o

Energopomiar jest jedyną w Polsce firmą świadczącą tak kompleksowe, eksperckie usługi inżynierskie dla energetyki.
Wspieramy klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną środowiska, eksploatacją i diagnostyką urządzeń, gospodarką wodno-ściekową, jak i zarządzaniem inwestycjami.
Nasi pracownicy to inżynierowie i specjaliści o wysokich kompetencjach, gotowi zmierzyć się z najtrudniejszymi zagadnieniami. Jakość usług jest dla nas bardzo ważna. Nasze laboratoria są objęte akredytacją PCA.
Co podoba się pracownikom w Energopomiarze?
- Stabilność zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej Spółki.
- Możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów oraz dostępność szkoleń.
- Przyjazna atmosfera.
- Praca w firmie będącej uznaną na rynku marką.
Mamy wiedzę i doświadczenie, a także ogromny potencjał, aby sprostać wyzwaniom wynikającym z transformacji energetycznej. Dołącz do nas!