Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. technologii wody i ścieków

Pracodawca: Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 29 czerwca 2018 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Analizy, badania laboratoryjne, Oczyszczanie ścieków
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Analizy fizykochemiczne wód i ścieków.
  • Badania technologiczne wód i ścieków.
  • Doradztwo i sporządzanie opinii z zakresu gospodarki wodno-ściekowej dla klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie chemii, technologii wody lub pokrewne (dopuszczalne jest średnie).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu technologii wody i ścieków.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju .
  • Znajomość MS Office.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Dostęp do szeroko pojmowanego pakietu szkoleń.
  • Jeśli chcesz pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje, dodatkowo dofinansujemy Twoją edukację.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Program Multi Sport.
  • Dofinansowanie wypoczynku Twojego i Twoich dzieci.

Inne informacje

Dołącz do zespołu ENERGOPOMIARU i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny).
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych:
„Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133. poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie oraz w przyszłości przez firmę „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.”

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. to istniejąca od 1950 r. firma o mocnej pozycji na rynku, najstarsza w Polsce firma ekspercka zajmująca się pomiarami, badaniami oraz doradztwem w zakresie energetyki, ochrony środowiska, chemii energetycznej i diagnostyki.