Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Referent ds. promocji i reklamy

Pracodawca: Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Numer referencyjny: 69744 Data publikacji: 30 czerwca 2021 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wykonywanie operacji wynikających z przyjętej strategii reklamy i promocji,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami reklamowymi, prowadzenie korespondencji, rozmów (w tym telefonicznych) oraz spotkań z potencjalnymi kontrahentami,
  • Współpraca z firmami outsourcingowymi (agencje reklamowe, firmy IT itp.)
  • Przygotowanie materiałów reklamowych i promocyjnych oraz ich szkiców do dalszego procedowania,
  • Przygotowywanie wniosków zakupowych dla zamawianych materiałów promocyjnych oraz pieczątek dla pracowników,
  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji zamówień materiałów reklamowych i promocyjnych oraz biurowych,
  • Zamawianie biletów na podróże (samoloty, pociągi, promy, inne) oraz rezerwacje hoteli i tym podobnych,
  • Rejestracje reprezentantów Spółki na eventy, konferencje i wydarzenia,
  • Monitorowanie internetowych serwisów branżowych i prasy branżowej oraz informacji prasowych, komunikatów Spółek konkurencyjnych/kontrahentów według wytycznych i sporządzanie tygodniowego zestawienia (prasówki),
  • Kompletowanie i archiwizacja materiałów fotograficznych i filmowych dotyczących Spółki,
  • Organizacja targów oraz projektów dotyczących promocji i reklamy Spółki,
  • Koordynacja procesu planowania, pozyskiwania i archiwizowania referencji z realizacji Spółki,
  • Nadzór nad i wykonanie procesów dotyczących promocji i reklamy oraz innych zgodnie z zakresem czynności służbowych.

Wymagania

Wymagania na stanowisko:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe na kierunku związanym z marketingiem,
  • Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 1 rok,
  • Umiejętność logicznego myślenia, zdolności analityczne,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji,
  • Skrupulatność i wielozadaniowość,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (Word, Excel, Power Point),
  • Bardzo dobra obsługa komputera i programów typu ERP,
  • Mile widziana podstawowa znajomość i obycie z programami graficznymi
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem w miłej atmosferze,
  • Pomoc przy wdrożeniu w specyfikę pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Dewizą naszej firmy jest budowanie nowoczesności na bazie doświadczenia i aktualnego poziomu techniki, a także elastyczność i otwartość na potrzeby Klienta. Przez ponad 60 lat działalności zdobyliśmy wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz zasoby umożliwiające realizację projektów “pod klucz” od projektowania, poprzez prefabrykację, dostawę, montaż, po rozruch i przekazanie do eksploatacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.