Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Referent ds. technicznych

Pracodawca: Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Numer referencyjny: 63066 Data publikacji: 16 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Obsługa dostaw, odbiór jakościowy
  • Kontrola certyfikatów materiałowych
  • Przenoszenie oznaczeń materiałowych
  • Obsługa dokumentacji w w/w zakresie

Wymagania

Chcielibyśmy, aby kandydat posiadał:
  • Wykształcenie min. Średnie techniczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość wyjazdów na zagraniczne kontrakty(nieobligatoryjna)
  • Pakiet socjalny (m. in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów itp.)

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. to prężnie działająca i rozwijająca się firma o uznanej, stabilnej pozycji na rynku energetycznym, sprawnie zarządzana przez doświadczoną i profesjonalną kadrę menedżerską, zatrudniającą wysokokwalifikowanych pracowników: inżynierów, techników, ekonomistów oraz fachową siłę roboczą.