Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Pracodawca: Zielony Volt Numer referencyjny: PH/WAW Data publikacji: 28 czerwca 2017 Lokalizacja: Piaseczno, Płock, Pruszków, Radom, Siedlce, Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów firmy
  • Samodzielne aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki
  • Budowanie relacji z klientami i wizerunku firmy
  • Realizacja planu sprzedażowego

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży OZE lub pokrewnej
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych i instalacji elektrycznych
  • Wiedza z zakresu pomp ciepła oraz elektromobilności będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Obsługa arkusza kalkulacyjnego i MS Word
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
  • Laptop, telefon, samochód służbowy (na okresie próbnym własne auto)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Własną bazę klientów
  • Wsparcie sprzedaży i telemarketing
  • Dużą swobodę działania
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży

Inne informacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez dotGreen Sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie."

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zielony Volt

Podstawową działalność firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE), w szczególności opartych na energii słonecznej (fotowoltaika).
W ramach usługi oferujemy Państwu pomoc w każdym elemencie procesu inwestycji w fotowoltaikę – od doboru wielkości i rodzaju instalacji, poprzez wybór odpowiedniego rodzaju finansowania, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.
Obecnie w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również systemy ładowania samochodów elektrycznych – nowatorskie rozwiązania mogące współpracować z systemem fotowoltaicznym bądź korzystające z tradycyjnego źródła energii.