Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier budowy (branża sanitarna)

Pracodawca: ZUE S.A. Numer referencyjny: 105303 Data publikacji: 09 marca 2023 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Planowanie przestrzenne: Planowanie przestrzenne, Roboty publiczne, inżynieria lądowa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • wybór dostawców i podwykonawców,
  • koordynacja prac na budowie,
  • bieżące raportowanie z postępu prac,
  • tworzenie wniosków materiałowych,
  • tworzenie przedmiarów i obmiarów,
  • tworzenie harmonogramów.

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalizacji sieci instalacji sanitarnej,
  • możliwe jest zatrudnienie osoby po studiach inżynierskich lub studenta studiów magisterskich.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport,
  • kursy językowe,
  • szkolenia zawodowe,
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne,
  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek,
  • formy długookresowego oszczędzania.

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.