Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Remediacja terenów zanieczyszczonych i oczyszczanie wód gruntowych firmy Menard
Kompleksowe usługi rozpoznania stopnia zanieczyszczenia terenu dla starostów, właścicieli i nabywców nieruchomości firmy Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych

35 jednostek straży gasiło pożar w firmie produkującej biomasę

a+a-    Powrót       08 stycznia 2019       Ryzyko   

35 jednostek straży gasiło pożar, do którego doszło ostatniej nocy na terenie firmy zajmującej się produkcją biomasy w Koniecpolu (Śląskie).

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach powiedział PAP, że pożar objął hałdę biomasy o wymiarach 25 na 25 metrów i wysokości 6 metrów.

W akcji brało udział 35 jednostek strażaków - zarówno z Państwowej Straży Pożarnej, jak i strażaków-ochotników. - O 4.24 sytuacja była opanowana, trwa przelewanie i dogaszanie. Nie ma osób poszkodowanych – przekazał dyżurny.

Przyczyna powstania pożaru nie jest na razie znana. (PAP)

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

KE wskazuje kryteria wysokiego i niskiego ryzyka ILUC dla biopaliw (15 marca 2019)Łamanie zakazu handlu „kopciuchami” można zgłaszać mailowo (12 marca 2019)Strzegom: Będą dotacje na wymianę pieców (07 marca 2019)Dofinansowanie na instalacje OZE dla przedsiębiorców (05 marca 2019)Paliwo i biowęgiel z biomasy? (04 marca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony