Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. gospodarko wodno-ściekowej ZARZĄD MORSKIEGO PORTU GDYNIA S.A.
Regionalny Inżynier Sprzedaży Hays

Czym zajmuje się kierownik oczyszczalni ścieków?

a+a-    Powrót       05 czerwca 2018       Rynek pracy   

Zarządzanie oczyszczalnią ścieków to duża odpowiedzialność, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Jakie studia kończy kierownik oczyszczalni? Co powinien umieć? Na czym polega jego typowy dzień pracy? Opowiada Piotr Kozłowski z oczyszczalni w Mławie.

Kliknij na obraz, by rozpocząć oglądanie filmu

Piotr Kozłowski związany jest z miejską oczyszczalnią ścieków w Mławie od samego początku swej kariery zawodowej. Zna wszystkie tajniki zarówno starej instalacji, która niedługo zostanie wyburzona, jak i nowej, budowanej w ramach umowy o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym przez spółkę SUEZ Woda.

Jak zostaje się kierownikiem oczyszczalni ścieków? Jakie studia powinno się skończyć i na co szczególnie należy zwracać uwagę w latach nauki? Za co odpowiedzialny jest kierownik i jak wygląda jego typowy dzień pracy? Piotr Kozłowski odpowiada na te pytania w naszym reportażu filmowym - pierwszym z cyklu Portret Pracownika, w którym prezentować będziemy różne zawody istniejące w sektorze ochrony środowiska.

Marta Wojtkiewicz: Dyrektor generalny SUEZ PolskaTekst powstał przy współpracy z grupą SUEZ.

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Kraków: 170 mln zł na modernizację gospodarki wod-kan (26 listopada 2018)Prezes zakładu mleczarskiego usłyszał zarzuty zanieczyszczenia rzeki (14 listopada 2018)Wodociągi stawiają na nowoczesną technologię (06 listopada 2018)Tysiąc umów o dofinansowanie w ramach POiŚ (24 października 2018)Trigeneracja w częstochowskiej oczyszczalni (15 października 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony