Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Referendarz w Wydziale Energetyki Rozproszonej Ministerstwo Energii
Wirtualny magazyn energii elektrycznej, bilansowanie OZE i klastrów oraz autokonsumpcja w innych PPE firmy IEN ENERGY

Emiraty: perspektywy owocnej współpracy

a+a-    Powrót       24 sierpnia 2017       Energia   

Już 24 października 2017 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się druga edycja Emirates & Europe Economic Forum – Innowacja Szansą na Rozwój Gospodarczy – wydarzenie organizowane w celu intensyfikacji współpracy gospodarczej i biznesowej środowisk zarówno europejskich, jak i emirackich. Forum jest odpowiedzią na aktualne stosunki gospodarcze i handlowe pomiędzy Polską a ZEA. Stwarza solidne ramy dla budowania długotrwałych powiązań kooperacyjnych i relacji biznesowych między swoimi partnerami.

Polska jest obecnie postrzegana przez Zjednoczone Emiraty Arabskie jako brama do rynków europejskich. Niezbędnym stało się zatem stworzenie przestrzeni dla realizacji inwestycji i nawiązania kontaktów inwestorskich. Bazując na dotychczasowych sukcesach gospodarczych i biznesowych organizatorzy określą obszary przyszłych inwestycji i współpracy. Zaprezentowane zostaną nowe projekty łączące Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie, zwłaszcza w kontekście atrakcyjności finansowej i możliwości rozwoju sektorów bankowych w Polsce.

Tegoroczna edycja forum odbędzie się pod nazwą Emirates & Europe Economic Forum - Innowacja szansą na rozwój gospodarczy. Planowana tematyką obejmie innowacyjne technologie, startupy, inwestycje oraz inteligentne rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na szeroko pojętą możliwość rozwoju gospodarczego.

Organizatorami drugiej edycji Forum są Emirates & Europe Business Development Cluster (EEBD), European Green Technology Alliance oraz Investment Service Center S.A.

Źródło: Emirates & Europe

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Zielone światło dla gigantycznego przejęcia Monsanto przez Bayera (22 marca 2018)Ruszyła kolejna edycja konkursu PowerUp! dla start-upów (05 marca 2018)Wdrożeniem reaktorów wysokotemperaturowych w Polsce zajmie się specjalne Centrum (02 marca 2018)Powstała instytucja, która uratuje polskie rolnictwo ekologiczne (28 lutego 2018)Wsparcie na innowacje w pozyskiwaniu energii z OZE (28 lutego 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony