Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy specjalista w Departamencie Prawnym i Rozstrzygania Sporów Urząd Regulacji Energetyki
YC600: jednofazowy mikroinwerter dedykowany dla 2 modułów PV o łącznej mocy 600W APsystems

Krzysztof Kubów nowym wiceministrem energii

a+a-    Powrót       07 sierpnia 2019       Management   

Nowy wiceminister będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich.

Nowy wiceminister energii Krzysztof Kubów będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich - poinformował w środę resort energii.

We wtorek Kubów poinformował na Twitterze, że premier Mateusz Morawiecki powołał go na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Energii. - Bardzo dziękuję za ogromne wyróżnienie i zaufanie. Postaram się nikogo nie zawieść - napisał.

Ukończył Uniwersytet Wrocławski

Kubów jest rodowitym lubinianinem. Ukończył Uniwersytet Wrocławski na wydziale Prawa i Administracji z tytułem magistra oraz studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale celnym i finansowym, w firmach na terenie Lubina. (PAP)

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

100 000 wniosków w programie „Mój Prąd” (14 lipca 2020)Do 5 sierpnia konsultacje społeczne dot. metod zapewniających transgraniczny udział w mechanizmach mocowych (13 lipca 2020)Offshore w nowej odsłonie: zwiększenie maksymalnej mocy projektów do 5,9 GW w I fazie systemu wsparcia (08 lipca 2020)KE przedstawia strategię w sprawie wykorzystania wodoru w energetyce (08 lipca 2020)Nowa farma wiatrowa na zrekultywowanych terenach po kopalnii odkrywkowej węgla brunatnego (08 lipca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony