Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Kierownik Projektów Europejskich WiseEuropa
Pompy ciepła powietrze/woda LA S-TU, LA S-TUR - do grzania i chłodzenia firmy Glen Dimplex Polska

Krzysztof Kubów nowym wiceministrem energii

a+a-    Powrót       07 sierpnia 2019       Management   

Nowy wiceminister będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich.

Nowy wiceminister energii Krzysztof Kubów będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich - poinformował w środę resort energii.

We wtorek Kubów poinformował na Twitterze, że premier Mateusz Morawiecki powołał go na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Energii. - Bardzo dziękuję za ogromne wyróżnienie i zaufanie. Postaram się nikogo nie zawieść - napisał.

Ukończył Uniwersytet Wrocławski

Kubów jest rodowitym lubinianinem. Ukończył Uniwersytet Wrocławski na wydziale Prawa i Administracji z tytułem magistra oraz studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale celnym i finansowym, w firmach na terenie Lubina. (PAP)

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Duży zastrzyk finansowy dla mikroinstalacji OZE na Śląsku (21 sierpnia 2019)PORT PC: Intensywny rozwój rynku pomp ciepła w Polsce w I połowie 2019 r. (14 sierpnia 2019)Małopolska: Pożyczki dla samorządów na modernizację energetyczną budynków wielorodzinnych (12 sierpnia 2019)Czy widmo głodu przemówi silniej niż argumenty kryzysu klimatycznego? (08 sierpnia 2019)ZE PAK zapowiada inwestycje w OZE (06 sierpnia 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony