Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Główny specjalista w Departamencie Gospodarki Niskoemisyjnej Ministerstwo Rozwoju
Pompa ciepła PCCO SPLIT 13 kW: niezawodność, ulubiony kolor i 5 lat gwarancji firmy Hewalex

Krzysztof Kubów nowym wiceministrem energii

a+a-    Powrót       07 sierpnia 2019       Management   

Nowy wiceminister będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich.

Nowy wiceminister energii Krzysztof Kubów będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich - poinformował w środę resort energii.

We wtorek Kubów poinformował na Twitterze, że premier Mateusz Morawiecki powołał go na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Energii. - Bardzo dziękuję za ogromne wyróżnienie i zaufanie. Postaram się nikogo nie zawieść - napisał.

Ukończył Uniwersytet Wrocławski

Kubów jest rodowitym lubinianinem. Ukończył Uniwersytet Wrocławski na wydziale Prawa i Administracji z tytułem magistra oraz studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale celnym i finansowym, w firmach na terenie Lubina. (PAP)

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Wyniki pierwszych w tym roku aukcji OZE (04 grudnia 2019)URE: w 2020 r. stawka opłaty OZE pozostanie bez zmian (29 listopada 2019)Ponad 22 mln zł dla instytucji na wymianę pieców i instalacje OZE na Dolnym Śląsku (27 listopada 2019)WindEurope: do 2050 r. w Europie możliwe 450 GW energii z offshore (26 listopada 2019)Przy Elektrowni Bełchatów powstanie farma fotowoltaiczna o powierzchni 100 ha (21 listopada 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony