Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
System M - kompaktowe pompy ciepła nowej generacji firmy Glen Dimplex Polska
System C – nowy wymiar efektywności energetycznej. Zarządzenie ogrzewaniem i chłodzeniem obiektów komercyjnych firmy Glen Dimplex Polska

Krzysztof Kubów nowym wiceministrem energii

a+a-    Powrót       07 sierpnia 2019       Management   

Nowy wiceminister będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich.

Nowy wiceminister energii Krzysztof Kubów będzie nadzorował Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej oraz Departament Funduszy Europejskich - poinformował w środę resort energii.

We wtorek Kubów poinformował na Twitterze, że premier Mateusz Morawiecki powołał go na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Energii. - Bardzo dziękuję za ogromne wyróżnienie i zaufanie. Postaram się nikogo nie zawieść - napisał.

Ukończył Uniwersytet Wrocławski

Kubów jest rodowitym lubinianinem. Ukończył Uniwersytet Wrocławski na wydziale Prawa i Administracji z tytułem magistra oraz studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale celnym i finansowym, w firmach na terenie Lubina. (PAP)

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Opatentowane technologie instalacji biogazowych czekają na wdrożenie (17 października 2019)Nowe paliwo przyszłości? Europa zachodnia już coś o tym wie (15 października 2019)III seminarium Corporate Power Purchase Agreement PPA (15 października 2019)Samodzielny montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej w programie Mój Prąd (15 października 2019)Trwają konsultacje projektu rozporządzenia ws. ilości i wartości energii z OZE w aukcjach w 2020 r. (14 października 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony