Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Inspektor w Wydziale Geodezji Mazowiecki Urząd Wojewódzki
CATCH-ME wspólne przejazdy do pracy CATCH-ME

Grzegorz Puda nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       16 lipca 2019       Management   

Nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju został Grzegorz Puda - poinformował w poniedziałek resort. Zastąpił na stanowisku Małgorzatę Zielińską, która w zeszłym tygodniu rozpoczęła pracę w zarządzie PKP.

- Premier Mateusz Morawiecki powołał Grzegorza Pudę na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju - poinformował PAP resort.

Grzegorz Puda (PiS) jest posłem na Sejm, zastępcą przewodniczącego Komisji Infrastruktury. Pracuje także w Komisji Kultury i Środków Przekazu.

- Wcześniej pracował w samorządzie, ma również doświadczenia biznesowe - wskazało Ministerstwo Inwestycji i Rozowju.

Nowy wiceminister został powołany w skład kierownictwa MIiR po tym, jak w ubiegłym tygodniu dotychczasowa wiceszfowa resortu Małgorzata Zielińska rozpoczęła pracę w zarządzie PKP S.A. (PAP)

 

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Przydomowe oczyszczalnie ścieków a pozwolenie wodnoprawne – jak interpretować przepisy? (29 maja 2020)Porozumienie dla Partnerstwa Wodnego w Łódzkiem podpisane (29 maja 2020)Wiceminister Puda: więcej pieniędzy z UE na przeciwdziałanie zmianom klimatu (28 maja 2020)Polskie Siecie Elektroenergetyczne ubiegają się unijne dofinansowanie na budowę infrastruktury (28 maja 2020)Słupsk: 175 tys. zł na projekt zbiornika retencyjnego (28 maja 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony