Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy specjalista w Wydziale Wdrażania Programów Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Starszy inspektor ds. działań i rozliczeń księgowych w projekcie pn. „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk chronionych w ramach sieci Natura 2000 w Małopolsce” oraz bieżącej obsługi finansowej jednostki RDOŚ w Krakowie

Grzegorz Puda nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       16 lipca 2019       Management   

Nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju został Grzegorz Puda - poinformował w poniedziałek resort. Zastąpił na stanowisku Małgorzatę Zielińską, która w zeszłym tygodniu rozpoczęła pracę w zarządzie PKP.

- Premier Mateusz Morawiecki powołał Grzegorza Pudę na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju - poinformował PAP resort.

Grzegorz Puda (PiS) jest posłem na Sejm, zastępcą przewodniczącego Komisji Infrastruktury. Pracuje także w Komisji Kultury i Środków Przekazu.

- Wcześniej pracował w samorządzie, ma również doświadczenia biznesowe - wskazało Ministerstwo Inwestycji i Rozowju.

Nowy wiceminister został powołany w skład kierownictwa MIiR po tym, jak w ubiegłym tygodniu dotychczasowa wiceszfowa resortu Małgorzata Zielińska rozpoczęła pracę w zarządzie PKP S.A. (PAP)

 

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Woźny: przez 31 dni „Mojego prądu” dotacje do fotowoltaiki za 15,5 mln zł (18 października 2019)Biogazownia, która zaskarbiła sobie lokalną społeczność (18 października 2019)Można zgłaszać uwagi do programu Czyste Powietrze (17 października 2019)2 mln zł na badania nad innowacyjną metodą usuwania farmaceutyków ze ścieków (16 października 2019)Podlaskie: 54 mln zł z UE z programu regionalnego na termomodernizację (16 października 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony