Robots
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
01.12.2020 01 grudnia 2020

Grzegorz Puda nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju

Nowym wiceministrem inwestycji i rozwoju został Grzegorz Puda - poinformował w poniedziałek resort. Zastąpił na stanowisku Małgorzatę Zielińską, która w zeszłym tygodniu rozpoczęła pracę w zarządzie PKP.

   Powrót       16 lipca 2019       Management   

- Premier Mateusz Morawiecki powołał Grzegorza Pudę na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju - poinformował PAP resort.

Grzegorz Puda (PiS) jest posłem na Sejm, zastępcą przewodniczącego Komisji Infrastruktury. Pracuje także w Komisji Kultury i Środków Przekazu.

- Wcześniej pracował w samorządzie, ma również doświadczenia biznesowe - wskazało Ministerstwo Inwestycji i Rozowju.

Nowy wiceminister został powołany w skład kierownictwa MIiR po tym, jak w ubiegłym tygodniu dotychczasowa wiceszfowa resortu Małgorzata Zielińska rozpoczęła pracę w zarządzie PKP S.A. (PAP)

 

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Śląsk: 256 mln zł dofinansowania na modernizację tras kolejowych (30 listopada 2020)Ulanów: Niemal 10 mln zł na instalacje OZE (25 listopada 2020)Mysłowice dostaną 44 mln zł z NFOŚiGW na unieszkodliwienie składowiska niebezpiecznych odpadów (24 listopada 2020)Świętokrzyskie: Oczyszczalnia ścieków w Sędziszowie oddana do użytku (23 listopada 2020)NFOŚiGW podpisał umowy na dwa największe w historii polskie projekty LIFE (23 listopada 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony