Robots
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
26.02.2021 26 lutego 2021

Sprostowanie wiadomości pt. Mieszkańcy Lubania protestują przeciwko zasypaniu odpadami wyrobiska (…)

   Powrót       26 stycznia 2021       Planowanie przestrzenne   

W związku z zastrzeżeniami dotyczącymi artykułu z 21 stycznia 2021 r. pt.: „Mieszkańcy Lubania protestują przeciwko zasypaniu odpadami wyrobiska po kopalni Księginki”, który opublikowaliśmy za Polską Agencją Prasową (PAP), polegając na jej renomie i wierząc w jej rzetelność, publikujemy sprostowanie:

- Nieprawdą jest, jakoby Eurovia Bazalty SA kiedykolwiek nosiła się z zamiarem sprowadzania jakichkolwiek odpadów z zagranicy, które stanowiłyby zagrożenie dla środowiska naturalnego. Osoby rozpowszechniające nieprawdziwe i godzące w interesy naszej firmy informacje nie podjęły żadnej próby ich sprawdzenia, wobec czego podejmiemy wobec nich przewidziane kroki prawne - oświadcza Eurovia Bazalty SA.

Sprawę przekazujemy do PAP.

Redakcja Teraz Środowisko

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Odkrywka Turów – żarty się skończyły, Czesi skarżą Polskę do Trybunału Sprawiedliwości UE (23 lutego 2021)NIK: Szybka Kolej w aglomeracji krakowskiej niezintegrowana z pozostałą komunikacją publiczną (15 lutego 2021)Małopolskie: Powstała koncepcja zagospodarowania zrekultywowanego kamieniołomu (05 lutego 2021)Objęte ochroną mokradła Poleskiego Parku Narodowego zagrożone planowaną kopalnią węgla (02 lutego 2021)904 tys. zł dotacji na uszczelnienie górotworu w rejonie historycznego szybu Wielki Kopalni Soli w Bochni (21 grudnia 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony