Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy inspektor w Wydziale Dróg i Sieci Drogowej Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Ochrona przeciwpowodziowa, kompleksowa adaptacja miast do zmian klimatu firmy Arcadis

Paweł Ciećko w Radzie Naukowej IMiGW

a+a-    Powrót       31 lipca 2019       Woda   

Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk powołał Pawła Ciećko na członka Rady Naukowej Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej PIB.

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska poinformował, że minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk powołał Pawła Ciećko na członka Rady Naukowej Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie (IMGW PIB).

Do podstawowych statutowych zadań IMGW należy prowadzenie prac naukowo-badawczych w dziedzinach: meteorologii, hydrologii, oceanologii, gospodarki i inżynierii wodnej oraz jakości zasobów wodnych. Rada Naukowa jest organem stanowiącym, inicjującym, opiniodawczym i doradczym Instytutu w zakresie jego działalności statutowej oraz w sprawach rozwoju kadry naukowej i badawczo-technicznej.

Od listopada ub. r. Paweł Ciećko pełni funkcję Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Źródło: GIOŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

3,2 mld euro wsparcia publicznego na badania naukowe i innowacje dotycząc łańcucha wartości baterii (11 grudnia 2019)Czy raport pokazujący indeks zagrożenia klimatycznego wpłynie na wynik COP25? (04 grudnia 2019)Magazynowanie wód opadowych pod ziemią – Uniwersytet Śląski w międzynarodowym projekcie (21 listopada 2019)PE i kraje członkowskie porozumiały się w sprawie unijnego budżetu na 2020 r. (19 listopada 2019)Jakość życia w toksycznym środowisku. Rzecz nie tylko o antybiotykach w (eko)żywności (31 października 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony