Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Przedstawiciel handlowy/Specjalista ds. OZE Nie Płacę Za Prąd
Zespoły kogeneracyjne zasilane paliwami gazowymi firmy Horus Energia

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy już od 10 września

a+a-    Powrót       29 sierpnia 2019       Energia       Artykuł promocyjny   

Konstrukcja to ważny element każdej instalacji fotowoltaicznej i dlatego tak ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o wyborze producenta, poznać ofertę, jaka jest obecna na rynku. Taką okazją będą Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy, które już w dniach 10-11.09.2019 zaprezentują Państwu miedzy innymi szeroką ofertę producentów konstrukcji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika to będzie temat wiodący tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów RE-energy. Oprócz oferty firm konstrukcyjnych, będzie można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów modułów fotowoltaicznych, falowników, liczników, a także wielu innych narzędzi niezbędnych do instalacji fotowoltaicznej.

W ramach IX Międzynarodowej Konferencji Fotowoltaika w Polsce, która organizowana jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki, będzie można zaczerpnąć wiedzy od autorytetów z branży. Dr Stanisław Pietruszko, prekursor fotowoltaiki w Polsce, co roku przyciąga wielu uczestników z branży. Forum PV – jak nie instalować, jakich błędów unikać stworzy możliwość do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Ważnym elementem tegorocznej edycji RE-energy będzie IV Kongres Magazynowania Energii w Polsce, którego współorganizatorem jest ADM Poland, a jego przewodnicząca Barbara Adamska już tradycyjne zadbała o wyjątkowo atrakcyjny program.

W ramach targów będzie również oferowana usługa spotkań kooperacyjnych, dzięki której będzie można znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych.

Wśród firm współpracujących przy tegorocznej edycji targów znajdują się: Renusol GmbH, IBC SOLAR, EnergyNAT, Van der Valk Solar Systems, B&K Solare Zukunft GmbH, ENERGY5, Premium Mounting Technologies GmbH & Co. KG.

Więcej informacji o targach RE-energy i wydarzeniach im towarzyszących na stronie: www.reenergyexpo.pl

Źródło: FairExpo

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Program do symulacji i analizy rozwiązań prosumenckich systemów PV – po co i dla kogo? (07 lutego 2020)Sieci dystrybucyjne i magazyny energii – to newralgiczne punkty, bez których zielony zwrot będzie kulał (30 stycznia 2020)100 mln zł dofinansowania na instalacje PV dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w Wielkopolsce (28 stycznia 2020)Konkurs PORT PC dla firm instalacyjnych w ramach akcji społecznej „Dom Bez Rachunków” (22 stycznia 2020)Jakie są założenia do projektu rozporządzenia w sprawie Pełnomocnika ds. OZE? (17 stycznia 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony