Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Doradca techniczny w Dziale Serwisu (pompy ciepła) Nibe-Biawar Sp z o.o.
GoBloo firmy Columbus Energy

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy już od 10 września

a+a-    Powrót       29 sierpnia 2019       Energia       Artykuł promocyjny   

Konstrukcja to ważny element każdej instalacji fotowoltaicznej i dlatego tak ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o wyborze producenta, poznać ofertę, jaka jest obecna na rynku. Taką okazją będą Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy, które już w dniach 10-11.09.2019 zaprezentują Państwu miedzy innymi szeroką ofertę producentów konstrukcji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika to będzie temat wiodący tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów RE-energy. Oprócz oferty firm konstrukcyjnych, będzie można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów modułów fotowoltaicznych, falowników, liczników, a także wielu innych narzędzi niezbędnych do instalacji fotowoltaicznej.

W ramach IX Międzynarodowej Konferencji Fotowoltaika w Polsce, która organizowana jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki, będzie można zaczerpnąć wiedzy od autorytetów z branży. Dr Stanisław Pietruszko, prekursor fotowoltaiki w Polsce, co roku przyciąga wielu uczestników z branży. Forum PV – jak nie instalować, jakich błędów unikać stworzy możliwość do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Ważnym elementem tegorocznej edycji RE-energy będzie IV Kongres Magazynowania Energii w Polsce, którego współorganizatorem jest ADM Poland, a jego przewodnicząca Barbara Adamska już tradycyjne zadbała o wyjątkowo atrakcyjny program.

W ramach targów będzie również oferowana usługa spotkań kooperacyjnych, dzięki której będzie można znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych.

Wśród firm współpracujących przy tegorocznej edycji targów znajdują się: Renusol GmbH, IBC SOLAR, EnergyNAT, Van der Valk Solar Systems, B&K Solare Zukunft GmbH, ENERGY5, Premium Mounting Technologies GmbH & Co. KG.

Więcej informacji o targach RE-energy i wydarzeniach im towarzyszących na stronie: www.reenergyexpo.pl

Źródło: FairExpo

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Prezydent Ader: Węgry mogą do 2050 r. osiągnąć neutralność klimatyczną (09 września 2019)Pierwszy tydzień działania programu „Mój Prąd”. Zrealizowano już pierwsze płatności (09 września 2019)Plany budowy instalacji fotowoltaicznych na terenach kolejowych. Podpisano list intencyjny (05 września 2019)Bydgoszcz: Ponad 700 tys. zł dofinansowania na instalacje OZE (04 września 2019)PFR chce zainwestować 4,5 mld zł w projekty na rzecz gospodarki niskoemisyjnej (04 września 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony