Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Konsultant / specjalista ds. ochrony środowiska EKOSTANDARD Pracownia Analiz Środowiskowych

Rozdźwięk między przygotowaniem kandydatów a oczekiwaniami pracodawców

a+a-    Powrót       26 listopada 2016       Rynek pracy   

3-minutowe nagranie, które każdy obecny lub przyszły pracownik powinien zobaczyć: dlaczego na każde stanowisko jest tak wielu kandydatów, a rekruterzy mają problem z jego obsadzeniem? Odpowiada Paweł Bechciński z Grupy SUEZ Polska.

Kliknij na obraz, by rozpocząć oglądanie filmu

Ekspert alarmuje: przychodzący do niego kandydaci nie potrafią wykorzystać swojego wykształcenia i doświadczenia w innych warunkach, u nowego pracodawcy. Często nie wiedzą też, jak chcieliby kształtować swoją karierę. W kogo celuje dzisiejszy rynek pracy? Posłuchajmy Dyrektora ds. Rekrutacji i Rozwoju Zasobów Ludzkich Grupy SUEZ Polska - to nagranie, które może zmienić bieg Państwa następnej rozmowy kwalifikacyjnej!

Jest to fragment debaty, która odbyła się 13 października 2016 roku w ramach Strefy Kariery Teraz Środowisko na targach Pol-Eco-System w Poznaniu. W następnym odcinku... Działacze kół studenckich to ludzie z potencjałem.

Marta Wojtkiewicz: Dyrektor generalny

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Politechnika Wrocławska podpisała porozumienie o współpracy z samorządem województwa (17 stycznia 2019)Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Business Intelligence w Ochronie Środowiska (17 stycznia 2019)Kurs na motorniczego tramwaju to koszt ponad 6 tys. zł (16 stycznia 2019)Rzeszowska Szkoła Wyższa będzie współpracować z jedną z największych firm branży motoryzacyjnej (15 stycznia 2019)Rusza projekt, który odpowie na potrzeby pracodawców (09 stycznia 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony