Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Analityk biznesowy (projektowanie i wdrażanie systemów IT) ATMOTERM S.A.
Maszyna kompostująca Oklin GG02 firmy Interseroh Polska

V edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019

a+a-    Powrót       29 sierpnia 2019       Zrównoważony rozwój       Artykuł promocyjny   

Europejskie Centrum Biznesu ma zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019. Szczyt odbędzie się w dniach 26-27 września br. w Siedlcach. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.

Już po raz piąty Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z sytuacji międzynarodowej, otoczenia makroekonomicznego, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. W ramach Szczytu odbędzie się Gala wręczenia statuetek Bursztyn Polskiej Gospodarki 2019.

Szczegółowe informacje: www.osg2019.pl

Źródło: ECB

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Ponowne konsultacje Polityki Energetycznej Polski do 2040 r. (12 listopada 2019)Polskie inwestycje na liście najważniejszych projektów energetycznych UE (07 listopada 2019)Ile kosztuje bezpieczeństwo energetyczne w Polsce? (23 października 2019)Plany zaopatrzenia w energię. Nie tylko obowiązek, ale i szansa dla samorządów (18 września 2019)Wyrok ws. gazociągu OPAL (10 września 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony