Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Kompleksowa realizacja instalacji PV – od produktu, po ubezpieczenie i opiekę rachunków Columbus Energy
Pożyczka termomodernizacyjna na modernizację budynków wielorodzinnych Alior Bank

XX Forum Termomodernizacja 2020 „Strategia Termomodernizacji Budynków” w marcu

a+a-    Powrót       31 stycznia 2020       Budownictwo       Artykuł promocyjny   

Już po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja. Forum to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Coroczne spotkanie gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, a udział biorą także przedstawiciele ministerstw i instytucji kierujących działaniami dotyczącymi efektywności energetycznej.

Forum odbędzie się 31 marca 2020 r. w budynku Tower-Service przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w Warszawie.

Program oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ZAE.

Zgłoszenie uczestnictwa w FORUM odbywa się on-line za pomocą formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie Zrzeszenia Audytorów Energetycznych (link do formularza).

Termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat mija 19 marca 2020 r.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką spotkania, o możliwości uczestnictwa w FORUM decyduje data wpłynięcia zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty za uczestnictwo.

Zapraczamy do lektury relacji z ubiegłorocznej edycji Forum.

Źródło: ZAE

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Dostępne dofinansowania na poprawę efektywności energetycznej dla beneficjentów w siedmiu województwach (09 kwietnia 2020)NFOŚiGW podsumowuje pilotaż współpracy z samorządami przy „Czystym Powietrzu” (25 marca 2020)RPO sprawdzi nieprawidłowości w rozliczeniach za ciepło w budynkach wielolokalowych (16 marca 2020)Warszawa: 1,3 mln zł dotacji na termomodernizację Instytut Matki i Dziecka (13 marca 2020)Politechnika Warszawska efektywna energetycznie? Wkrótce termomodernizacja dwóch akademików (05 marca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony