Robots
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
04.03.2021 04 marca 2021

XXI Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL w dniach 22-23 lutego 2021 r.

   Powrót       11 lutego 2021       Energia       Artykuł promocyjny   

Europejskie Centrum Biznesu zaprasza do udziału w 21. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2021 r. Temat przewodni brzmi: „Rok 2021: Przełom w polskiej energetyce”.

Rok 2021 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych z otoczeniem legislacyjnym, implementacją europejskiego zielonego ładu, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem sektora do dużych inwestycji w OZE, gaz i wodór. Program najbliższej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W gronie ekspertów pragniemy omówić kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności, offshore i kogeneracji, budowania potencjału OZE, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenie uczestnictwa do udziału ONLINE: www.powerpol.pl

Czytaj relację z XX POWERPOL: Gaz na coraz silniejszej pozycji w transformacji energetycznej. Czy przejściowo?

Źródło: ECB

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Słoneczny Serock, czyli kolejna w Polsce spółdzielnia energetyczna (01 marca 2021)Czy neutralność klimatyczna UE będzie możliwa bez szybkiego przyrostu nowych mocy z wiatru? (26 lutego 2021)Technologia Power-to-Gas ma fundamentalne znaczenie dla pomyślnego wdrożenia Zielonego Ładu (22 lutego 2021)Weszła w życie ustawa o promowaniu wytwarzania energii elektrycznej w morskich farmach wiatrowych (19 lutego 2021)Jak cena referencyjna może wpłynąć na projekty morskich farm wiatrowych? (18 lutego 2021)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony