Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. ochrony środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie
Starszy specjalista w Wydziale Polityki Strukturalnej i Środowiska Morskiego Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Dalsze losy prof. Szyszki

a+a-    Powrót       09 lutego 2018       Management   

Jan Szyszko będzie działał w sejmowej komisji zajmującej się ochroną środowiska i leśnictwem.

Profesor Jan Szyszko, były minister środowiska, będzie pracował w sejmowej Komisji ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa. Na członka komisji został powołany w czwartek. Tym samym Szyszko powraca do poprzednich zajęć - zanim objął stanowisko ministra, był zastępcą przewodniczącego tej komisji, angażując się w jej prace od wielu lat.

O wcześniejszej działalności i doświadczeniu zawodowym byłego ministra środowiska prof. Jana Szyszki pisaliśmy więcej tutaj.

Poza tą zmianą, w tym tygodniu pracę w komisji zakończył senator Wojciech Skurkiewicz (PiS), który z wykształcenia jest dziennikarzem, wcześniej natomiast pełnił funkcję rzecznika Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.

Marta Wierzbowska-Kujda: Redaktor naczelny, specjalista ds. ochrony środowiska

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Ustawa o Inspekcji Ochrony Środowiska w Dzienniku Ustaw (07 sierpnia 2018)Nowy Główny Inspektor Ochrony Środowiska (01 sierpnia 2018)Grudziądz: Wyróżniony za powołanie Parku Krajobrazowego Góry Łosiowe (25 lipca 2018)Jaki wpływ na środowisko miały pożary odpadów? (19 lipca 2018)Rusza wsparcie przedsiębiorców w inwestycjach i rozwoju (12 lipca 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony