Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
EKO Pożyczka „Nasza Woda” na zapobieganie i niwelowanie skutków suszy BOŚ Bank S.A.
Prawo ochrony środowiska - prestiżowe studia podyplomowe Uczelnia Łazarskiego

Kariera przyjazna środowisku, czyli 4. edycja ogólnopolskiej konferencji Praca w ochronie środowiska

a+a-    Powrót       24 maja 2019       Rynek pracy       Artykuł promocyjny   

29 maja br. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Aula Schumana Auditorium Maximum) na kampusie Wóycickiego odbędzie się IV Edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Praca w ochronie środowiska” pod honorowym patronatem prorektor ds. studenckich i kształcenia prof.. UKSW dr hab. Anny Fidelus. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Przyrodników UKSW działające przy Instytucie Ekologii i Bioetyki przy wsparciu instytutu oraz Samorządu Studentów UKSW.

Rejestracja konferencji możliwa będzie od godziny 9:00, natomiast uroczyste otwarcie rozpocznie się o 10:00. Całość potrwa do 14:30.

Konferencja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów nauk przyrodniczych, ochrony środowiska i kierunków pokrewnych z placówek edukacyjnych różnych miast Polski, takich jak: Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Opole, Siedlce, Radom, Lublin, Białystok.

Celem konferencji jest przedstawienie potencjalnych ścieżek kariery zawodowej, szansy rozwoju, ukazanie wielu możliwości pracy w branży środowiskowej, umożliwienie wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń przez uczestników konferencji oraz zdobycie wiedzy o aktualnych ofertach pracy, staży, praktyk w sektorze ochrony środowiska.

Konferencja ma swoje źródło w targach pracy, lecz daje szersze możliwości, ponieważ nie tylko wystawcy stają się prelegentami, dzięki czemu mogą w jak najlepszy sposób przedstawić specyfikę pracy w reprezentowanej firmie czy instytucji, lecz także uczestnik może zapoznać się z wieloma aspektami przedstawianymi w prezentacji i na spokojnie zanotować wszystko, co zwróci jego szczególną uwagę. Podczas przerwy kawowej uczestnicy konferencji mają możliwość rozmowy z przedstawicielami firm, instytucji i instytutów, którzy zostali zaproszeni na konferencję.

W tegorocznej edycji na uczestników czekają drobne niespodzianki od naszych gości. Dodatkową atrakcją jest możliwość skonsultowania swojego CV z doradcą zawodowym z Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW, który jest partnerem tegorocznej edycji.

Prosimy o rejestrację, która znajduje się pod tym linkiem. Więcej informacji w wydarzeniu na stronie www.knp.ieib.edu.pl

Tegorocznymi gośćmi konferencji są: Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Atmoterm, Liga Ochrony Przyrody, Meritum Competence, SUEZ Polska, Główny Urząd Statystyczny, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie, Instytut Badawczy Leśnictwa, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Konferencja jest bezpłatna. Partnerami medialnymi wydarzenia są portale: teraz środowisko.pl, sozosfera.pl, ekodialog oraz PandaTV i Radio UKSW. Sponsor konferencji: Kifato MK

Źródło: Koło Naukowe Przyrodników UKSW

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Pandemia a sektor ochrony środowiska (05 sierpnia 2020)Myślenie, że nowy ROP da „furę nowego pieniądza” to pułapka. I tak zapłaci konsument (24 lipca 2020)Kierunek? Woda! (16 lipca 2020)Strategia „od pola do stołu” to też GOZ, etykiety i lokalna produkcja (14 lipca 2020)Cyfryzacja sposobem na usprawnienie gospodarki odpadami (03 lipca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony