Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. HR Eneris Surowce S.A.
Maszyna kompostująca Oklin GG02 firmy Interseroh Polska

Kariera przyjazna środowisku, czyli 4. edycja ogólnopolskiej konferencji Praca w ochronie środowiska

a+a-    Powrót       24 maja 2019       Rynek pracy       Artykuł promocyjny   

29 maja br. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Aula Schumana Auditorium Maximum) na kampusie Wóycickiego odbędzie się IV Edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Praca w ochronie środowiska” pod honorowym patronatem prorektor ds. studenckich i kształcenia prof.. UKSW dr hab. Anny Fidelus. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Przyrodników UKSW działające przy Instytucie Ekologii i Bioetyki przy wsparciu instytutu oraz Samorządu Studentów UKSW.

Rejestracja konferencji możliwa będzie od godziny 9:00, natomiast uroczyste otwarcie rozpocznie się o 10:00. Całość potrwa do 14:30.

Konferencja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów nauk przyrodniczych, ochrony środowiska i kierunków pokrewnych z placówek edukacyjnych różnych miast Polski, takich jak: Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Opole, Siedlce, Radom, Lublin, Białystok.

Celem konferencji jest przedstawienie potencjalnych ścieżek kariery zawodowej, szansy rozwoju, ukazanie wielu możliwości pracy w branży środowiskowej, umożliwienie wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń przez uczestników konferencji oraz zdobycie wiedzy o aktualnych ofertach pracy, staży, praktyk w sektorze ochrony środowiska.

Konferencja ma swoje źródło w targach pracy, lecz daje szersze możliwości, ponieważ nie tylko wystawcy stają się prelegentami, dzięki czemu mogą w jak najlepszy sposób przedstawić specyfikę pracy w reprezentowanej firmie czy instytucji, lecz także uczestnik może zapoznać się z wieloma aspektami przedstawianymi w prezentacji i na spokojnie zanotować wszystko, co zwróci jego szczególną uwagę. Podczas przerwy kawowej uczestnicy konferencji mają możliwość rozmowy z przedstawicielami firm, instytucji i instytutów, którzy zostali zaproszeni na konferencję.

W tegorocznej edycji na uczestników czekają drobne niespodzianki od naszych gości. Dodatkową atrakcją jest możliwość skonsultowania swojego CV z doradcą zawodowym z Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW, który jest partnerem tegorocznej edycji.

Prosimy o rejestrację, która znajduje się pod tym linkiem. Więcej informacji w wydarzeniu na stronie www.knp.ieib.edu.pl

Tegorocznymi gośćmi konferencji są: Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Atmoterm, Liga Ochrony Przyrody, Meritum Competence, SUEZ Polska, Główny Urząd Statystyczny, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie, Instytut Badawczy Leśnictwa, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Konferencja jest bezpłatna. Partnerami medialnymi wydarzenia są portale: teraz środowisko.pl, sozosfera.pl, ekodialog oraz PandaTV i Radio UKSW. Sponsor konferencji: Kifato MK

Źródło: Koło Naukowe Przyrodników UKSW

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Trump: Kalifornia utraci prawo ustalania norm emisji spalin (19 września 2019)270 proc. wzrostu przychodów Columbus Energy (13 sierpnia 2019)Podpisano list intencyjny ws. budowy salarni RDF w Stalowej Woli (13 sierpnia 2019)Małopolska będzie wspierać rozwój lokalnych firm OZE na rynkach zagranicznych (07 sierpnia 2019)UKSW i BOŚ rozpoczynają współpracę na rzecz środowiska (15 lipca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony