Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. realizacji zadań inwestycyjnych i komunikacji społecznej projektów PGW Wody Polskie
Prawo ochrony środowiska - prestiżowe studia podyplomowe Uczelnia Łazarskiego

Konferencja Eco-Miasto 2020. Energia zmian - przełożona

a+a-    Powrót       17 marca 2020       Zrównoważony rozwój   

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, organizatorzy projektu Eco-Miasto, Ambasada Francji w PolsceCentrum UNEP/GRID-Warszawa oraz współorganizator Teraz Środowisko wraz z Partnerami Strategicznymi, podjęli decyzję o przeniesieniu zaplanowanej na 7-8 kwietnia Międzynarodowej Konferencji Eco-Miasto 2020. Energia Zmian.

Wydarzenie rokrocznie zbiera międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych technologii, przedstawicieli organów administracji centralnej oraz agend międzynarodowych, delegatów biznesu oraz organizacji pozarządowych. Wśród uczestników są również przedstawiciele samorządów biorących udział w konkursie Eco-Miasto. To wyjątkowa okazja do wymiany dobrych praktyk, poznania innowacyjnych trendów ekologicznych oraz wzajemnej inspiracji. Wokół programu i konkursu Eco-Miasto powstała aktywna społeczność samorządów, które chcą realizować nowoczesną i ekologiczną politykę. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników konferencji, podjęta została decyzja o zmianie terminu wydarzenia.

O szczegółach zmian, w tym również tych dotyczących ogłoszenia wyników 7. edycji konkursu Eco-Miasto, poinformujemy wkrótce.

Informacje będą na bieżąco aktualizowane na stronie projektu – www.eco-miasto.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: eco-miasto@teraz-srodowisko.pl

Eco-MiastoTekst powstał w ramach projektu Eco-Miasto, którego celem jest rozpowszechnienie i wdrażanie w polskich gminach dobrych praktyk w zrównoważonym rozwoju. Projekt organizowany jest przez Ambasadę Francji w Polsce, Centrum UNEP/GRID-Warszawa oraz Teraz Środowisko.
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony