Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Kierowca kat. C+E Eneris Surowce S.A.
c-trace: Redukcja kosztów odbioru odpadów dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT c-trace Sp. z o.o.

24. Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami w formie hybrydowej

a+a-    Powrót       24 lipca 2020       Odpady       Artykuł promocyjny   

24. edycja Konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami odbędzie się w dniach 2-3 września w hotelu Novotel Gdańsk Marina (ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk). Zgodnie z tradycją spotkanie odbędzie się na początku września, aby po letnim wypoczynku, móc zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które czekają branżę odpadową – a ich na pewno nie zabraknie. Wśród wszystkich poprzednich edycji, tegoroczna będzie wyjątkowa – pierwszy raz odbędzie się ona w formie hybrydowej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji na dwa sposoby: stacjonarnie w hotelu lub online, bez konieczności wychodzenia z domu czy biura.

W trakcie konferencji poprzez wystąpienia i panele dyskusyjne, zostaną poruszone najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące branży odpadów komunalnych, a będą to m.in.:

  • wymagane poziomy recyklingu 2020-2030 oraz ich konsekwencję dla krajowego systemu,
  • problematyka bilansowania się systemu gospodarki odpadami,
  • podsumowania i wnioski: rok od nowelizacji u.c.p.g., prawie pół roku od daty wyznaczającej konieczność złożenia wniosku o pozwolenie zintegrowane,
  • gospodarka odpadami w czasach COVID-19,
  • najnowsze technologie dla gospodarki odpadami dostępne na polskim rynku.

W trakcie obrad, w ramach jednego z wystąpień odbędzie się zwiedzanie kompostowni w Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku w formie online. Zakład w ostatnim czasie przeprowadził szereg inwestycji, dzięki którym jest jednym z przykładów kompleksowego zamknięcia systemu gospodarowania odpadami na terenie regionu.

Ze względu na nietypowy czas, dodatkowo oferujemy uczestnikom pakiet "Bezpieczna konferencja" i "Gwarancja konferencji" – szczegóły na stronie konferencji. Liczba miejsc na stacjonarną konferencję oraz miejsc noclegowych w hotelu Novotel Marina jest ograniczona - decyduję kolejność zgłoszeń.

Podstrona konferencji: kompleksowa.abrys.pl

Źródło: Abrys

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Powstaną nowe narzędzia do walki z przestępczością w gospodarce odpadami (06 sierpnia 2020)Od nowego roku mogą pojawić się kaucje przy zakupie oleju silnikowego (31 lipca 2020)Unieważnienie uchwały ws. spółki mającej budować spalarnię w GZM – do sądu (30 lipca 2020)Pożar hałdy odpadów w Czartorii na Podlasiu (27 lipca 2020)Myślenie, że nowy ROP da „furę nowego pieniądza” to pułapka. I tak zapłaci konsument (24 lipca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony