Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Smart Room Heating - aplikacja, która wspiera wydajność pomp ciepła firmy Glen Dimplex Polska
System C – nowy wymiar efektywności energetycznej. Zarządzenie ogrzewaniem i chłodzeniem obiektów komercyjnych firmy Glen Dimplex Polska

Trwa konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle

a+a-    Powrót       04 stycznia 2019       Energia   

Dynamiczny rozwój rynku pomp ciepła w budownictwie mieszkaniowym w Polsce stopniowo przyczynia się do wzrostu zainteresowania tą technologią w takich sektorach, jak przemysł czy ciepłownictwo. Obserwując ten trend, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) postanowiła ogłosić konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle.

O Konkursie

Do Konkursu mogą być zgłaszane projekty, opisujące przykłady zastosowania pomp ciepła o łącznej mocy powyżej 100 kW we wszystkich sektorach przemysłu, zrealizowane i oddane do użytkowania na terenie Polski. Do aplikowania zachęcamy przede wszystkim firmy wykonawcze, ale również inwestorów, producentów i inne osoby, które mają wiedzę i zgodę na publikację zdjęć i danych dotyczących ciekawych projektów na bazie pomp ciepła, zrealizowanych w polskim przemyśle.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia konkursowe przygotowane zgodnie ze wzorem zgłoszenia konkursowego, mogą być przesyłane do 15 lutego 2019 r. na adres mailowy: biuro@portpc.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcia Konkursu dokona Komisja w terminie do 22 lutego 2019 r.

Wręczenie nagród

Prezentację nagrodzonych projektów odbędzie się podczas uroczystej gali wręczenia nagród, planowanej w dniu 28 lutego 2019 r. na VII Kongresie PORT PC w ramach targów ENEX w Kielcach.

Strona poświęcona konkursowi: www.portpc.pl/konkurs

Źródło: PORT PC

PORT PCTekst powstał przy współpracy z Polską Organizacją Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Kiedy rozszerzenie ulg podatkowych na nowo budowane domy? (13 czerwca 2019)22 mln zł na OZE dla miejsko-wiejskiej gminy (11 czerwca 2019)Mniejsze rachunki dzięki słońcu (04 czerwca 2019)Rybnik: Ponad 4 mln zł dofinansowania na instalacje OZE (27 maja 2019)Pompy ciepła już w 10 proc. budynków w Europie (23 maja 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony
Finansowanie termomodernizacji budynków wielorodzinnych