Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Zestaw Czyste Powietrze firmy Columbus Energy

Trwa konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle

a+a-    Powrót       04 stycznia 2019       Energia   

Dynamiczny rozwój rynku pomp ciepła w budownictwie mieszkaniowym w Polsce stopniowo przyczynia się do wzrostu zainteresowania tą technologią w takich sektorach, jak przemysł czy ciepłownictwo. Obserwując ten trend, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) postanowiła ogłosić konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle.

O Konkursie

Do Konkursu mogą być zgłaszane projekty, opisujące przykłady zastosowania pomp ciepła o łącznej mocy powyżej 100 kW we wszystkich sektorach przemysłu, zrealizowane i oddane do użytkowania na terenie Polski. Do aplikowania zachęcamy przede wszystkim firmy wykonawcze, ale również inwestorów, producentów i inne osoby, które mają wiedzę i zgodę na publikację zdjęć i danych dotyczących ciekawych projektów na bazie pomp ciepła, zrealizowanych w polskim przemyśle.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia konkursowe przygotowane zgodnie ze wzorem zgłoszenia konkursowego, mogą być przesyłane do 15 lutego 2019 r. na adres mailowy: biuro@portpc.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcia Konkursu dokona Komisja w terminie do 22 lutego 2019 r.

Wręczenie nagród

Prezentację nagrodzonych projektów odbędzie się podczas uroczystej gali wręczenia nagród, planowanej w dniu 28 lutego 2019 r. na VII Kongresie PORT PC w ramach targów ENEX w Kielcach.

Strona poświęcona konkursowi: www.portpc.pl/konkurs

Źródło: PORT PC

PORT PCTekst powstał przy współpracy z Polską Organizacją Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Kujawsko-Pomorskie: 41 mln zł na instalacje OZE (07 marca 2019)Pompy ciepła versus kotły węglowe (04 marca 2019)Sojusz pomp ciepła z PV z dopłatami do energii w tle (28 lutego 2019)"Dom bez rachunków" już w czwartek (26 lutego 2019)Raport: ponad połowa nowych domów jednorodzinnych ogrzewana gazem (05 lutego 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony