Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Asystent/ka Biura Zarządu SUEZ Polska Sp. z o.o.
Inspektor ds. kontroli przestrzegania przepisów o ochronie WIOŚ Łódź

Kowalczyk: przyjąłem dymisję prezesa NFOŚiGW Kazimierza Kujdy

a+a-    Powrót       12 lutego 2019       Management   

Przyjąłem dymisję prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierza Kujdy - poinformował we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk.

Szef resortu środowiska poinformował na konferencji prasowej, że Rada Nadzorcza NFOŚiGW ponadto zdecydowała o rozpisaniu konkursu na nowego szefa Narodowego Funduszu(1). - Procedura konkursowa to minimum 10 dni - mówił minister.

Kazimierz Kujda został powołany na prezesa Funduszu w grudniu 2015 roku przez ministra środowiska Jana Szyszko. Z NFOŚiGW związany był od 1998 roku, był dwukrotnie jego prezesem w latach 2000-2002 oraz 2006-2008. (PAP)

Przypisy

1/ W dniu 13 lutego 2019 r. w BIP NFOŚiGW pojawiło się ogłoszenie o naborze na stanowisko prezesa NFOŚiGW. Ogłoszenie widnieje w zakładce Praca do momentu zakończenia przyjmowania kandydatur:
https://www.teraz-srodowisko.pl/praca/

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Katowice będą ubiegać się o tytuł Zielonej Stolicy Europy (11 czerwca 2019)Marcin Ociepa Sekretarzem Stanu w MPiT (05 czerwca 2019)Zielona fala w Parlamencie Europejskim (28 maja 2019)Nowy wiceminister infrastruktury (09 kwietnia 2019)Nad czym będzie obradować Krajowa Komisja ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko? (07 marca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony