Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Referent/Inspektor w Dziale Zgód Wodnoprawnych PGW Wody Polskie
Systemy IT do gospodarowania odpadami firmy darsoft.pl

Kowalczyk: przyjąłem dymisję prezesa NFOŚiGW Kazimierza Kujdy

a+a-    Powrót       12 lutego 2019       Management   

Przyjąłem dymisję prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierza Kujdy - poinformował we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk.

Szef resortu środowiska poinformował na konferencji prasowej, że Rada Nadzorcza NFOŚiGW ponadto zdecydowała o rozpisaniu konkursu na nowego szefa Narodowego Funduszu(1). - Procedura konkursowa to minimum 10 dni - mówił minister.

Kazimierz Kujda został powołany na prezesa Funduszu w grudniu 2015 roku przez ministra środowiska Jana Szyszko. Z NFOŚiGW związany był od 1998 roku, był dwukrotnie jego prezesem w latach 2000-2002 oraz 2006-2008. (PAP)

Przypisy

1/ W dniu 13 lutego 2019 r. w BIP NFOŚiGW pojawiło się ogłoszenie o naborze na stanowisko prezesa NFOŚiGW. Ogłoszenie widnieje w zakładce Praca do momentu zakończenia przyjmowania kandydatur:
https://www.teraz-srodowisko.pl/praca/

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Jacek Ozdoba nowym wiceministrem klimatu (29 stycznia 2020)Premier odwołał wiceministra klimatu Sławomira Mazurka (09 stycznia 2020)Powołano dwóch wiceministrów klimatu (28 listopada 2019)Parlament Europejski poparł Komisję von der Leyen (27 listopada 2019)Debata po exposé premiera. Co posłowie mówią o środowisku? (26 listopada 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony