Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. organizacyjnych Konferencji COP24 Ministerstwo Środowiska
EVBox PublicLine - stacja ładowania pojazdów elektrycznych w przestrzeniach publicznych firmy Engie

Nowa wiceminister inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       09 lutego 2018       Management   

Andżelika Możdżanowska odebrała z rąk ministra Jerzego Kwiecińskiego nominację na sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Nowa wiceminister nie tylko pełni funkcję wiceministra w utworzonym niedawno Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, ale także funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Andżelika Możdżanowska jest posłanką na sejm RP. W latach 2011-2015 była senatorem RP. Ukończyła studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ochrony środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest także absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Trzech wiceministrów w MIiR powołano w styczniu br., ponadto ostatnio powołano także wiceministra ds. budownictwa - od rekonstrukcji rządu za sektor budownictwa odpowiedzialne jest MIiR.

Źródło: MIiR

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Ustawa o Inspekcji Ochrony Środowiska w Dzienniku Ustaw (07 sierpnia 2018)Nowy Główny Inspektor Ochrony Środowiska (01 sierpnia 2018)Grudziądz: Wyróżniony za powołanie Parku Krajobrazowego Góry Łosiowe (25 lipca 2018)Jaki wpływ na środowisko miały pożary odpadów? (19 lipca 2018)Rusza wsparcie przedsiębiorców w inwestycjach i rozwoju (12 lipca 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony