Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. studiów techniczno – ekonomiczno – środowiskowych Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Sygnity EAM for Heat: System zarządzania majątkiem sieciowym i budowania Inteligentnych Sieci Ciepłowniczych firmy Sygnity S.A.

Nowa wiceminister inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       09 lutego 2018       Management   

Andżelika Możdżanowska odebrała z rąk ministra Jerzego Kwiecińskiego nominację na sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Nowa wiceminister nie tylko pełni funkcję wiceministra w utworzonym niedawno Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, ale także funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Andżelika Możdżanowska jest posłanką na sejm RP. W latach 2011-2015 była senatorem RP. Ukończyła studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ochrony środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest także absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Trzech wiceministrów w MIiR powołano w styczniu br., ponadto ostatnio powołano także wiceministra ds. budownictwa - od rekonstrukcji rządu za sektor budownictwa odpowiedzialne jest MIiR.

Źródło: MIiR

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Małgorzata Joanna Golińska wiceministrem środowiska (22 lutego 2018)Rzecznik Trybunału: decyzje ws. Puszczy Białowieskiej naruszają prawo UE (20 lutego 2018)Dalsze losy prof. Szyszki (09 lutego 2018)Nowy wiceminister ds. budownictwa (08 lutego 2018)Patrycja Szpak i Jarosław Czarnecki zastępcami prezesa Wód Polskich (08 lutego 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony