Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. kontroli gospodarowania wodami Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
EVBox PublicLine - stacja ładowania pojazdów elektrycznych w przestrzeniach publicznych firmy Engie

Nowa wiceminister inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       09 lutego 2018       Management   

Andżelika Możdżanowska odebrała z rąk ministra Jerzego Kwiecińskiego nominację na sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Nowa wiceminister nie tylko pełni funkcję wiceministra w utworzonym niedawno Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, ale także funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Andżelika Możdżanowska jest posłanką na sejm RP. W latach 2011-2015 była senatorem RP. Ukończyła studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ochrony środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest także absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Trzech wiceministrów w MIiR powołano w styczniu br., ponadto ostatnio powołano także wiceministra ds. budownictwa - od rekonstrukcji rządu za sektor budownictwa odpowiedzialne jest MIiR.

Źródło: MIiR

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

MŚ: samorządy mogą robić z dochodami z opłat i kar za korzystanie ze środowiska, co chcą (13 listopada 2018)RPO: Obywatel powinien móc zaskarżyć zakaz wstępu do lasu (06 listopada 2018)Ciećko powołany na Głównego Inspektora Ochrony Środowiska (06 listopada 2018)Kowalczyk: reforma wojewódzkich funduszy ochrony środowiska dała ponad 4 mln zł oszczędności (17 września 2018)41 miliardów złotych na rzecz polskiego środowiska (12 września 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony