Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. orzecznictwa i szkód w środowisku Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
EVBox PublicLine - stacja ładowania pojazdów elektrycznych w przestrzeniach publicznych firmy Engie

Nowa wiceminister inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       09 lutego 2018       Management   

Andżelika Możdżanowska odebrała z rąk ministra Jerzego Kwiecińskiego nominację na sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Nowa wiceminister nie tylko pełni funkcję wiceministra w utworzonym niedawno Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, ale także funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Andżelika Możdżanowska jest posłanką na sejm RP. W latach 2011-2015 była senatorem RP. Ukończyła studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ochrony środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest także absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Trzech wiceministrów w MIiR powołano w styczniu br., ponadto ostatnio powołano także wiceministra ds. budownictwa - od rekonstrukcji rządu za sektor budownictwa odpowiedzialne jest MIiR.

Źródło: MIiR

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Jak Polska realizuje wyrok TSUE w sprawie Puszczy Białowieskiej? (16 maja 2018)Michał Kurtyka pełnomocnikiem ds. prezydencji COP24 (30 kwietnia 2018)Minister Kowalczyk o organizacji COP24 (26 kwietnia 2018)Prezes Wód Polskich: nasze relacje z samorządowcami wyglądają bardzo różnie (20 kwietnia 2018)Wielkopolskie: konkurs na działania proekologiczne dla gmin (03 kwietnia 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony