Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. raportów o stanie środowiska Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
EVBox PublicLine - stacja ładowania pojazdów elektrycznych w przestrzeniach publicznych firmy Engie

Nowa wiceminister inwestycji i rozwoju

a+a-    Powrót       09 lutego 2018       Management   

Andżelika Możdżanowska odebrała z rąk ministra Jerzego Kwiecińskiego nominację na sekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Nowa wiceminister nie tylko pełni funkcję wiceministra w utworzonym niedawno Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, ale także funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Andżelika Możdżanowska jest posłanką na sejm RP. W latach 2011-2015 była senatorem RP. Ukończyła studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz ochrony środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest także absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Trzech wiceministrów w MIiR powołano w styczniu br., ponadto ostatnio powołano także wiceministra ds. budownictwa - od rekonstrukcji rządu za sektor budownictwa odpowiedzialne jest MIiR.

Źródło: MIiR

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Nowa poprawka do Prawa ochrony środowiska (14 lutego 2019)Kowalczyk: przyjąłem dymisję prezesa NFOŚiGW Kazimierza Kujdy (12 lutego 2019)Czterech zatrzymanych za nielegalne wyrzucanie odpadów (10 stycznia 2019)Śląsk jest skazany na wieczne odpompowywanie wody (04 stycznia 2019)O zrównoważonym zarządzaniu wodami opadowymi na konferencji w Gdańsku (28 grudnia 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony