Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. wsparcia realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) Ministerstwo Energii
Pożyczka Termomodernizacyjna dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych firmy Alior Bank

Poszukiwani eksperci ds. efektywności energetycznej, ciepłownictwa, inteligentnych sieci etc.

a+a-    Powrót       29 kwietnia 2019       Rynek pracy   

Do 9 maja br. trwa nabór ekspertów specjalizujących się w takich dziedzinach, jak: efektywność energetyczna, dystrybucja ciepła i chłodu czy inteligentne sieci elektroenergetyczne. Wyłonione w naborze osoby zostaną wpisane do wykazu kandydatów na ekspertów prowadzonego na potrzeby realizacji działań z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Głównym zadaniem ekspertów będzie ocena projektów składanych w ramach POIiŚ.

Jak czytamy na stronie Ministerstwa Energii, w którego gestii leży przeprowadzenie naboru, poszukiwani są eksperci w dziedzinach:

  • Efektywność energetyczna w budynkach mieszkalnych;
  • Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu;
  • Inteligentne funkcjonalności (elektroenergetyka).

Wnioski należy składać do Ministerstwa Energii (Departament Funduszy Europejskich) pocztą tradycyjną(1) lub pocztą elektroniczną(2). Niezależnie od sposobu złożenia wniosku powinien zawierać on komplet dokumentów wymaganych w ogłoszeniu i Regulaminie. Ponadto kandydaci powinni podać oczekiwaną stawkę wynagrodzenia za udział w ocenie projektów.

Co ważne, termin 9 maja br. jest ostateczną datą wpłynięcia wniosku do Ministerstwa Energii.

Komisja Kwalifikacyjna oceni złożone wnioski w terminie do 31 maja 2019 r. Osoby ubiegające się o umieszczenie w wykazie będą informowane o wynikach na wskazany we wniosku adres poczty elektronicznej.

Szczegółowe informacje o naborze oraz listę wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii.

Dominika Adamska: Sekretarz redakcji, geograf

Przypisy

1/ Adres Ministerstwa Energii: ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa2/ Adres poczty elektronicznej: Dagmara.Kerszke@me.gov.pl

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Pomorskie: 1,5 mln zł na wymianę źródeł ciepła w obiektach użyteczności publicznej (19 września 2019)Więcej na wod-kan. 590 mln zł na poprawę stanu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji (18 września 2019)Plany zaopatrzenia w energię. Nie tylko obowiązek, ale i szansa dla samorządów (18 września 2019)Rząd Austrii przekaże 30 mln euro na Zielony Fundusz Klimatyczny ONZ (17 września 2019)Wsparcie dla samorządów chcących realizować inwestycje, których celem jest obniżenie zużycia energii (17 września 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony