Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy analityk/ Ekspert doradztwa inwestycyjnego Eneris Surowce S.A.
Kompleksowa realizacja instalacji PV – od produktu, po ubezpieczenie i opiekę rachunków Columbus Energy

Poszukiwani eksperci ds. efektywności energetycznej, ciepłownictwa, inteligentnych sieci etc.

a+a-    Powrót       29 kwietnia 2019       Rynek pracy   

Do 9 maja br. trwa nabór ekspertów specjalizujących się w takich dziedzinach, jak: efektywność energetyczna, dystrybucja ciepła i chłodu czy inteligentne sieci elektroenergetyczne. Wyłonione w naborze osoby zostaną wpisane do wykazu kandydatów na ekspertów prowadzonego na potrzeby realizacji działań z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Głównym zadaniem ekspertów będzie ocena projektów składanych w ramach POIiŚ.

Jak czytamy na stronie Ministerstwa Energii, w którego gestii leży przeprowadzenie naboru, poszukiwani są eksperci w dziedzinach:

  • Efektywność energetyczna w budynkach mieszkalnych;
  • Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu;
  • Inteligentne funkcjonalności (elektroenergetyka).

Wnioski należy składać do Ministerstwa Energii (Departament Funduszy Europejskich) pocztą tradycyjną(1) lub pocztą elektroniczną(2). Niezależnie od sposobu złożenia wniosku powinien zawierać on komplet dokumentów wymaganych w ogłoszeniu i Regulaminie. Ponadto kandydaci powinni podać oczekiwaną stawkę wynagrodzenia za udział w ocenie projektów.

Co ważne, termin 9 maja br. jest ostateczną datą wpłynięcia wniosku do Ministerstwa Energii.

Komisja Kwalifikacyjna oceni złożone wnioski w terminie do 31 maja 2019 r. Osoby ubiegające się o umieszczenie w wykazie będą informowane o wynikach na wskazany we wniosku adres poczty elektronicznej.

Szczegółowe informacje o naborze oraz listę wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii.

Dominika Adamska: Sekretarz redakcji, geograf

Przypisy

1/ Adres Ministerstwa Energii: ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa2/ Adres poczty elektronicznej: Dagmara.Kerszke@me.gov.pl

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Dostępne dofinansowania na poprawę efektywności energetycznej dla beneficjentów w siedmiu województwach (09 kwietnia 2020)Ponad 3 mln zł dofinansowania na utylizację odpadów ze szpitali opiekujących się chorymi na COVID-19 (08 kwietnia 2020)Nowe środki z EBI dla rolnictwa i biogospodarki (06 kwietnia 2020)Nabór do Programu LIFE 2020 rozpoczęty. Jego budżet to 450 mln euro (06 kwietnia 2020)Dofinansowanie z NFOŚiGW na modernizację Stacji Segregacji Odpadów w Bydgoszczy (03 kwietnia 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony