Robots
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
27.02.2021 27 lutego 2021

Zaproszenie na spotkanie dotyczące BDO

   Powrót       15 lutego 2021       Odpady   

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza na spotkanie na temat funkcjonowania Bazy Danych o Odpadach (BDO), które odbędzie się w formie zdalnej. Na zgłoszenia udziału w spotkaniu MKiŚ czeka do 17 lutego 2021 r.

Spotkanie organizowane jest w nawiązaniu do posiedzenia Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa z 12 lutego br. dotyczącego rozpatrzenia informacji Ministra Klimatu i Środowiska na temat postępów we wdrażaniu Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres karolina.kalwa@klimat.gov.pl w terminie do 17 lutego br. W odpowiedzi otrzymają informację o dacie spotkania wraz z linkiem do wydarzenia.

Czytaj: Magazynowanie odpadów – nowe obowiązki dla wytwórców od 2021 r.

Źródło: MKiŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Zużyte oświetlenie to doskonały materiał do recyklingu… o ile nie trafi do kuchennego kosza (28 grudnia 2020)Magazynowanie odpadów – nowe obowiązki dla wytwórców od 2021 r. (03 grudnia 2020)W resorcie klimatu i środowiska powstał zespół, by promować m.in. kogenerację z odpadów (19 listopada 2020)W „odpadowej konstytucji” ważną rolę będzie zajmował regulator (12 listopada 2020)Ozdoba: nowa ustawa śmieciowa pozwoli zaoszczędzić gminom 900 mln zł (04 listopada 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony