Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. logistyki Eneris Surowce S.A.
SklepSUEZ.pl - podstawiamy kontener na odpady pod Twój dom - i masz to z głowy! firmy SUEZ

Termin na zgłoszenia do konkursu "Produkt w Obiegu" przedłużony

a+a-    Powrót       20 września 2018       Odpady   

Ze względu na duże zainteresowanie do 1 października został przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń w ramach konkursu PRODUKT W OBIEGU(1) - podał resort środowiska. Konkurs ma promować innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ekologii i gospodarki obiegu zamkniętego. Pierwotnie zgłoszenia miały być przyjmowane do piątku 21 września.

Konkurs skierowany jest do producentów, projektantów, dystrybutorów oraz usługodawców oferujących innowacyjne rozwiązania w ekologii. Resort wyjaśnił, że zgłaszane produkty powinny charakteryzować się m.in. minimalnym oddziaływaniem na środowisko, powinny być zgodne z ideą gospodarki w obiegu zamkniętym oraz ekoprojektowaniem.

Etapy konkursu

Pierwszym etapem konkursu będzie weryfikacja i ocena zgłoszeń, a kolejnym zaprezentowanie nominowanych produktów lub projektów na wystawie podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 października br.

Konkurs jest sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. (PAP)

Przypisy

1/ Szczegóły na stronie konkursu:
http://www.polecosystem.pl/pl/produkt_w_obiegu_druga_edycja/

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Kongres ENVICON Environment w tym roku w Warszawie (17 października 2018)10 mln zł dla Banków Żywności na zapobieganie marnotrawieniu jedzenia (01 października 2018)Certyfikacja uwzględnia każdy etap cyklu życia produktu (26 września 2018)Postęp na drodze do Zero Waste (25 września 2018)Drugie życie przedmiotów codziennego użytku (14 września 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony