Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Projektant Instalacji Klimatyzacji i Wentylacji Smart-HR
Pompy ciepła powietrze/woda LA S-TU, LA S-TUR - do grzania i chłodzenia firmy Glen Dimplex Polska

Termin zgłoszeń do 7. edycji The Green Solutions Awards przedłużony do 17 czerwca

a+a-    Powrót       13 czerwca 2019       Zrównoważony rozwój   

Projekty pierwszych kandydatów do tegorocznej nagrody the Green Solutions Awards są już udostępnione w sieci i jak podają organizatorzy konkursu, cały czas spływają kolejne. Mając na uwadze, że zgłoszenia są dokonywane przez profesjonalistów, którzy potrzebują czasu na przygotowanie studiów przypadku swoich projektów, zdecydowano się na przedłużenie ostatecznego terminu zgłoszeń do 17 czerwca br.

Przypomnijmy, że celem konkursu jest nagrodzenie projektów, które wpisują się w działania na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu. Aby wziąć udział, wystarczy opublikować na stronie internetowej konkursu studium projektu w jednej z trzech kategorii: Budynek (ang. building), Dzielnica (ang. district), Infrastruktura (ang. infractructure).

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.construction21.org.

Dominika Adamska: Sekretarz redakcji, geograf

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Apel o narzędzia do walki ze zjawiskiem greenwashingu (16 sierpnia 2019)Najważniejsze wydarzenia Kongresu Nowej Mobilności (14 sierpnia 2019)Kodeks amoniakowy pomoże zmniejszyć emisje gazów cieplarnianych w rolnictwie (13 sierpnia 2019)23. Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON Environment w październiku w Poznaniu (13 sierpnia 2019)Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia będzie współpracowała z Metropolią Ruhry (12 sierpnia 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony