Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
System C – nowy wymiar efektywności energetycznej. Zarządzenie ogrzewaniem i chłodzeniem obiektów komercyjnych firmy Glen Dimplex Polska
Pompy ciepła powietrze/woda LA S-TU, LA S-TUR - do grzania i chłodzenia firmy Glen Dimplex Polska

Termin zgłoszeń do 7. edycji The Green Solutions Awards przedłużony do 17 czerwca

a+a-    Powrót       13 czerwca 2019       Zrównoważony rozwój   

Projekty pierwszych kandydatów do tegorocznej nagrody the Green Solutions Awards są już udostępnione w sieci i jak podają organizatorzy konkursu, cały czas spływają kolejne. Mając na uwadze, że zgłoszenia są dokonywane przez profesjonalistów, którzy potrzebują czasu na przygotowanie studiów przypadku swoich projektów, zdecydowano się na przedłużenie ostatecznego terminu zgłoszeń do 17 czerwca br.

Przypomnijmy, że celem konkursu jest nagrodzenie projektów, które wpisują się w działania na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu. Aby wziąć udział, wystarczy opublikować na stronie internetowej konkursu studium projektu w jednej z trzech kategorii: Budynek (ang. building), Dzielnica (ang. district), Infrastruktura (ang. infractructure).

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.construction21.org.

Dominika Adamska: Sekretarz redakcji, geograf

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Chcesz chronić środowisko? Zapobiegaj marnowaniu żywności! (16 października 2019)Pierwsza w historii zielona kampania wyborcza za nami. Do czego zobowiązali się zwycięzcy? (14 października 2019)XIV Forum Liderów Ochrony Środowiska już 24 października (11 października 2019)Logika cyrkularna zakrawająca na science-fiction? Witajcie w świecie fińskich wizjonerów (10 października 2019)Smart narzędzia, czyli o instrumentach wsparcia dla rozwoju idei smart city w Polsce (10 października 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony