Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy specjalista w Departamencie Funduszu Niskoemisyjnego NFOŚiGW
Pompa ciepła PCCO SPLIT 10kW: niezawodność, ulubiony kolor i 5 lat gwarancji firmy Hewalex

W marcu Forum pod hasłem "Bezpieczeństwo narodowe i gospodarcze wobec współczesnych zagrożeń"

a+a-    Powrót       11 lutego 2019       Energia   

Europejskie Centrum Biznesu oraz Kancelaria NGL Wiater sp. k. mają zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w IV edycji Economic Security Forum ECONSEC 2019, który odbędzie się w Warszawie, w Hotelu Regent w dniu 28 marca 2019 r. Temat przewodni Forum brzmi: „Bezpieczeństwo narodowe i gospodarcze wobec współczesnych zagrożeń”.

Tematyka bezpieczeństwa kraju wobec współczesnych zagrożeń została nieprzypadkowo wybrana na temat przewodni najbliższej edycji Forum. Bezpieczeństwo militarne Polski i Unii Europejskiej, pewność zaopatrzenia w surowce niezbędne do prawidłowego rozwoju gospodarki oraz zapewnienie dostępu do wody pitnej, a także kwestie związane z bezpieczeństwem infrastruktury elektroenergetycznej i gwarancją dostaw energii elektrycznej oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem żywności to tylko niektóre zagadnienia przewidziane w tegorocznych debatach. Intencją organizatorów Forum jest zebranie przedstawicieli kluczowych instytucji, podmiotów gospodarczych i organizacji branżowych odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa kraju w aspekcie związanym z bezpieczeństwem granic, bezpieczeństwem dostaw surowców oraz energii elektrycznej, a także żywności. Pragniemy, aby zaproszeni goście: politycy, przedstawiciele biznesu, nauki i ekonomiści przeprowadzili dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki wobec współczesnych zagrożeń stojących przed Polską i Unią Europejską.

Szczegółowe informacje: www.econsec.pl.

Źródło: ECB

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Prezydent: neutralność klimatyczna to nie dekarbonizacja za wszelką cenę (04 lipca 2019)Polityczna mapa drogowa ws. synchronizacji systemów elektroenergetycznych (24 czerwca 2019)Memorandum ws. polsko-amerykańskiej współpracy w zakresie energetyki jądrowej podpisane (13 czerwca 2019)Rusza kampania informacyjna „Dom bez rachunków” (04 czerwca 2019)Pierwszy Kongres Kogeneracji (27 maja 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony