Robots
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
22.01.2021 22 stycznia 2021

Już w piątek 5. Webinarium Gospodarka odpadami - aktualna sytuacja, szanse i zagrożenia dla branży

   Powrót       19 maja 2020       Odpady       Artykuł promocyjny   

Gospodarka odpadami – aktualna sytuacja, szanse i zagrożenia – to kolejne webinarium, jakie organizuje firma Ekorum. W obszarze tym bowiem sporo się dzieje – i wcale nie dotyczy to tematu epidemii koronawirusa, który w ostatnim czasie zdominował wszystkie dziedziny życia. Oczywiście, w aktualnej sytuacji nie można kwestii COVID-19 bagatelizować, jednak warto przyjrzeć się, co zmieniło się w przepisach odpadowych, jakie stoja dziś przed branżą szanse i gdzie tkwią największe zagrożenia.

Podczas najbliższego webinarium, które odbędzie się 22 maja br., pochylimy się nad najnowszymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami, odpowiemy na pytanie: w co inwestować, by wpisac się w zalecenia BAT, spojrzymy na aktualną sytuację na rynku paliw alternatywnych, omówimy szanse na realizacje poziomów odzysku i recyklingu oraz zastanowimy się, jakie sa szanse na wprowadzenie w Polsce rozszerzonej odpowiedzialności producentów.

Termin zgłoszeń: 21 maja 2020 r. do godz. 15:00 – wystarczy zgłosić się wysyłając maila na adres ekorum@ekorum.pl.

Szczegóły na stronie internetowej.

Źródło: Ekorum

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

NIK: Przed nami jeszcze długa droga do zamknięcia obiegu (08 stycznia 2021)Czy nowelizacja ustawy śmieciowej da oddech gminom borykającym się z gospodarką odpadami? (08 stycznia 2021)Czy gromadzenie „na dziko” 30 tys. opon powinno budzić niepokój? Otóż tak (23 grudnia 2020)Kiedy projekt ws. ROP w Polsce? Jest odpowiedź ministerstwa (21 grudnia 2020)Eksperci o ROP w Polsce: To nie takie proste, jak się wydaje (18 grudnia 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony