Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. realizacji inwestycji Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Doradztwo i outsourcing obowiązków w zakresie ochrony środowiska firmy Ekostandard

Wsparcie prawne dla start-upów

a+a-    Powrót       14 września 2017       Rynek pracy   

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór do pilotażowego projektu „Wsparcie prawne dla start-upów”. Inicjatywa jest skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata, którzy znajdują się na etapie podpisywania umowy inwestycyjnej oraz posiadają dokument potwierdzający nawiązanie wstępnej relacji z inwestorem.

PARP oferuje indywidualne doradztwo prawne wybranych kancelarii w zakresie analizy formalno-prawnej umowy inwestycyjnej i negocjacji jej warunków. Maksymalne wsparcie dla przedsiębiorstwa wynosi 10 tys. zł i jest finansowane z budżetu państwa. Pula środków przewidziana dla przedsiębiorców to 470 tys. zł. Wnioski można składać do czasu jej wyczerpania lub do 17 października br. (ostatni dzień naboru). Informacje o kancelariach prawnych świadczących usługi doradztwa są dostępne na stronie projektu(1).

Źródło: MR

Przypisy

1/ PARP uruchomiła projekt, którego pilotażowa edycja poświęcona jest wsparciu prawnemu dla start-upów.
http://www.parp.gov.pl/zglos-sie-do-projektu

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Warszawa: 4,2 mln zł na dofinansowanie termomodernizacji obiektów publicznych (23 lutego 2018)Realizacja projektów z wykorzystaniem OZE zagrożona przez niejasności z VAT (23 lutego 2018)Rząd chce wygrać ze smogiem do 2027 roku (22 lutego 2018)151 mln zł na ochronę powierzchni ziemi (21 lutego 2018)Rachunek za COP24 w Katowicach wyższy niż 130 mln zł (19 lutego 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony