Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Program Płatnych Praktyk Letnich SUEZ Polska Sp. z o.o.
Pompy ciepła powietrze/woda LA S-TU, LA S-TUR - do grzania i chłodzenia firmy Glen Dimplex Polska

Wyniki trzech kolejnych aukcji OZE

a+a-    Powrót       28 listopada 2018       Energia   

W dniach 15, 19 i 20 listopada 2018 r. przeprowadzono trzy aukcje na sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii.

15 listopada br. odbyła się aukcja „AZ/9/2018”. W aukcji mogli wziąć udział wytwórcy energii elektrycznej w instalacjach odnawialnego źródła energii o mocy zainstalowanej elektrycznej nie większej niż 1 MW wykorzystujących energię wiatru albo promieniowania słonecznego, w których nie wytworzono dotychczas energii elektrycznej. Liczba ofert, które wygrały aukcję: 554.

19 listopada br. odbyła się aukcja „AZ/12/2018”. W aukcji mogli wziąć udział wytwórcy energii elektrycznej w instalacjach odnawialnego źródła energii o mocy zainstalowanej elektrycznej powyżej 1 MW wykorzystujących hydroenergię, biopłyny, geotermię albo wiatr na morzu, w których nie wytworzono dotychczas energii elektrycznej. Liczba ofert, które wygrały aukcję: 5.

20 listopada br. odbyła się aukcja „AZ/13/2018”. W aukcji mogli wziąć udział wytwórcy energii elektrycznej w instalacjach odnawialnego źródła energii o mocy zainstalowanej elektrycznej większej niż 1 MW wykorzystujących biogaz rolniczy, w których nie wytworzono dotychczas energii elektrycznej. Liczba ofert, które wygrały aukcję: 3.

Więcej o wynikach aukcji OZE na stronie internetowej URE.

Źródło: URE

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Pompy ciepła już w 10 proc. budynków w Europie (23 maja 2019)We Wrocławiu powstała mapa potencjału solarnego dachów budynków (23 maja 2019)Warszawa: Ponad 7 mln zł dofinansowania na budowę parku (23 maja 2019)Ponad 80 mln zł z budżetu państwa na inwestycje w OZE (23 maja 2019)Ponad 71 mln zł na projekty dot. poprawy efektywności energetycznej (17 maja 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony