Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. statystyk wody i odpadów Główny Urząd Statystyczny
Świadectwa weryfikacji ETV dla innowacyjnych technologii i urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej firmy JWTŚ-IETU

Za 4 lata optymalne wynagrodzenia w Wodach Polskich

a+a-    Powrót       05 października 2018       Woda   

Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Przemysław Daca napisał oficjalny list do pracowników instytucji, w którym ustosunkowuje się do kwestii ich wynagrodzeń. Daca informuje, że podjął decyzję o przyznaniu nagród rocznych dla wszystkich pracowników Wód Polskich, a od początku przyszłego roku Gospodarstwo planuje znaczące podwyżki wynagrodzeń.

Dodał, że niedługo wyłoniony zostanie zewnętrzny podmiot do analizy kategorii zawodowych i wyznaczenia zasad wartościowania i oceny poszczególnych stanowisk. Jak czytamy w liście, pozwoli to na ujednolicenie warunków pracy we wszystkich jednostkach. Zakończenie prac zespołu jest planowane na pierwszy kwartał 2019 r. Prezes przewiduje, że dojście do „optymalnych i godnych stawek” wynagrodzeń zajmie ok. 3-4 lat.

Treść całego listu jest dostępna na stronie KZGW(1).

Dominika Adamska: Sekretarz redakcji, geograf Teraz SamorządWięcej treści dotyczących samorządów w zakładce Teraz Samorząd.

Przypisy

1/ List Prezesa Wód Polskich do Pracowników
http://www.kzgw.gov.pl/index.php/pl/aktualnosci/619-list-prezesa-wod-polskich-do-pracownikow

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

MGMiŻŚ: 196 inwestycji w oczyszczalniach ścieków w latach 2016-2017 (15 marca 2019)Jak zgłaszać nieprawidłowości w wykorzystaniu dofinansowań z POIiŚ (13 marca 2019)Odrzańska Droga Wodna gotowa na otwarcie sezonu żeglugowego (07 marca 2019)Polska ma w geotermii podobną ilości energii co w węglu (07 marca 2019)Prezes Daca: Skupiamy się teraz na pracownikach, co dotyczy zarówno płac, jak i sprzętu (07 marca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony