Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy inspektor ds. działań i rozliczeń księgowych w projekcie pn. Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk chronionych w ramach sieci Natura 2000 w Małopolsce oraz bieżącej obsługi finansowej jednostki RDOŚ w Krakowie
Specjalista ds. nieprawidłowości Ministerstwo Środowiska

Zmiany w Zarządzie NFOŚiGW

a+a-    Powrót       27 lutego 2019       Management   

Marek Ryszka oraz Anna Mańk zostali mianowani na zastępców prezesa NFOŚiGW. Minister Środowiska wyznaczył ponadto Marka Ryszkę do pełnienia obowiązków Prezesa NFOŚiGW do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

Minister Henryk Kowalczyk wręczył wczoraj Markowi Ryszce nominację na zastępcę prezesa Zarządu NFOŚiGW i jednocześnie powierzył mu stanowisko pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do czasu rozstrzygnięcia konkursu.

Nominację odebrała również Anna Mańk, która została powołana na stanowisko wiceprezesa Zarządu NFOŚiGW.

- Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pełni ważną rolę w finansowaniu w Polsce inwestycji proekologicznych. Jego działania wpływają na poprawę stanu ochrony środowiska i gospodarki wodnej na terenie całego kraju. Jeszcze raz pragnę pogratulować nominacji i życzyć owocnej i wytężonej pracy – powiedział minister Kowalczyk.

W nowym Zarządzie zasiadają cztery osoby

Obecnie Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej składa się z czterech osób: pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Marka Ryszki oraz zastępców Prezesa Zarządu: Anny Mańk, Dominika Bąka i Artura Michalskiego. Skład Zarządu NFOŚiGW można sprawdzić na stronie internetowej Funduszu w zakładce Zarząd.

Źródło: MŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Nad czym będzie obradować Krajowa Komisja ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko? (07 marca 2019)Trwają konsultacje projektu wytycznych zwalczania przestępczości przeciwko środowisku (28 lutego 2019)Nowa poprawka do Prawa ochrony środowiska (14 lutego 2019)Kowalczyk: przyjąłem dymisję prezesa NFOŚiGW Kazimierza Kujdy (12 lutego 2019)Czterech zatrzymanych za nielegalne wyrzucanie odpadów (10 stycznia 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony