Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. organizacyjnych

Pracodawca: Energopomiar Sp. z o.o. Numer referencyjny: 94617 Data publikacji: 22 marca 2023 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja zleceń i prób
  • Rejestracja, odbieranie i ekspediowanie korespondencji
  • Przygotowanie dokumentów rozliczeniowych
  • Sporządzanie pism i zestawień
  • Wsparcie administracyjne laboratorium
  • Ścisła współpraca z Działem Umów i Finansów

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Dbałość o terminowość i jakość wykonywanych obowiązków
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

To oferujemy

  • Dołączenie do grona najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach
  • Ciekawe zadania
  • Rozwój w ścieżce eksperckiej bądź managerskiej
  • Swobodną i przyjazną atmosferę

Energopomiar Sp. z o.o.

O nas

Energopomiar jest jedyną w Polsce firmą świadczącą tak kompleksowe, eksperckie usługi inżynierskie dla energetyki.
Wspieramy klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną środowiska, eksploatacją i diagnostyką urządzeń, gospodarką wodno-ściekową, jak i zarządzaniem inwestycjami.
Nasi pracownicy to inżynierowie i specjaliści o wysokich kompetencjach, gotowi zmierzyć się z najtrudniejszymi zagadnieniami. Jakość usług jest dla nas bardzo ważna. Nasze laboratoria są objęte akredytacją PCA.
Co podoba się pracownikom w Energopomiarze?
- Stabilność zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej Spółki.
- Możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów oraz dostępność szkoleń.
- Przyjazna atmosfera.
- Praca w firmie będącej uznaną na rynku marką.
Mamy wiedzę i doświadczenie, a także ogromny potencjał, aby sprostać wyzwaniom wynikającym z transformacji energetycznej. Dołącz do nas!