Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego

Pracodawca: Akpol Adam Kuś Numer referencyjny: 1/01/21 Data publikacji: 04 stycznia 2021 Lokalizacja: Rzeczyca Ziemiańska - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

• Doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego
• Odpowiedzialność za jakość produktu

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
• Sumienność, zaangażowanie
• Dyspozycyjność - praca zmianowa (4 brygadowy system pracy)

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego

Akpol Adam Kuś

Firma Akpol Adam Kuś powstała w 2005 roku. Od początku działalności zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych - produkcją regranulatów HDPE, PP i LDPE.

Wszystkie odbierane przez nas odpady przetwarzane są bezpośrednio w naszym zakładzie pod nadzorem rozbudowanego monitoringu. Dzięki temu każdy etap produkcji podlega stałej kontroli jakości.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników z wieloletnim doświadczeniem, nowym, innowacyjnym maszynom do recyklingu oraz własnemu laboratorium zapewniamy najwyższą jakość, czystość, niski poziom substancji lotnych oraz stały poziom MFI naszych produktów.