Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Sprzedawca magazynier, Rzeszów

Pracodawca: ASAJ Sp. z o.o. Numer referencyjny: 211957 Data publikacji: 02 kwietnia 2024 Lokalizacja: Rzeszów - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków na stanowisku sprzedawca magazynier:

  • przyjmowanie i rozmieszczanie towarów na magazynie zgodnie z dokumentacją i lokalizacją w systemie

  • przygotowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z dokumentacją sprzedaży

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów, inwentaryzowanie

  • obsługa urządzeń technicznych: komputera, podnośnikowego wózka jezdniowego, wózka ręcznego (paleciaka) itp.

  • prezentowanie towaru oraz pomoc klientowi w wyborze odpowiedniego towaru

  • przyjmowanie należności pieniężnych za wydany towar, wystawienie odpowiednich dokumentów

  • realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem standardów obsługi klienta

  • dbanie o estetykę ekspozycji

Wymagania

Nasze wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku magazyniera lub sprzedawcy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami

  • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu logistyki magazynowej oraz znajomość programu CDN XL lub innych programów magazynowych

Oferujemy

To oferujemy:

  • pracę nastawioną na długofalową współpracę z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - specjalistyczne szkolenia, dofinansowanie studiów

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale

  • program wdrożeniowy i wsparcie mentora w pierwszych miesiącach pracy

  • duży zakres samodzielności w realizacji zadań

  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu

ASAJ Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl.

Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.