Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. modelowania

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SOŚ - modelowanie Data publikacji: 15 grudnia 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać przede wszystkim za:

  • analizowanie potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem
  • modelowanie rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń
  • wykonywanie obliczeń imisji hałasu do środowiska
  • pozyskiwanie danych do analiz i obliczeń
  • opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska i prowadzenie uzgodnień administracyjnych

Wymagania

Zapraszamy osoby, które:

  • znają program EK100W lub Operat FB bądź są otwarte na rozwijanie kompetencji w tym zakresie
  • posiadają doświadczenie w ochronie środowiska
  • w pracy lubią wspierać się oprogramowaniem
  • cechują się analitycznym myśleniem i potrafią pracować z dużymi zbiorami danych
  • są otwarte na nowe wyzwania i zorientowane na samodzielne poszukiwanie rozwiązań
  • wykazujące się inicjatywą, konsekwencją i dobrą organizacją

Do Twoich dodatkowych atutów zaliczymy:

  • umiejętność obsługi HPZ Hałas, SON2 i/lub pracy w środowisku GIS (np. QGIS, ArcGIS)
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, karty podarunkowe, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • elastyczne rozwiązania w naszym systemie pracy
  • możliwość rozwoju i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Inne informacje

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV!

ATMOTERM S.A.

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od blisko 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne  do zarządzania danymi środowiskowymi oraz usługi doradcze obejmujące m.in.: dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy, analizy prawno-środowiskowe.