Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Asystent/ka w redakcji Teraz Środowisko

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS2/2022 Data publikacji: 02 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

[ZAWIADOMIENIE] Istniejąca od ponad siedmiu lat redakcja Teraz Środowisko zawiadamia z żalem o przeprowadzce asystentki do innego miasta. Wspomnienia pozostaną z nami na długo, a dziś: [SZUKAMY] osoby, która chciałaby wspomóc nas w codziennych i niecodziennych wyzwaniach, przyczyniając się do dalszego dynamicznego rozwoju naszej działalności.

Do zadań Asystenta/tki w redakcji Teraz Środowisko należeć będzie:

  • Uczestniczenie w rozwoju rubryki Praca: identyfikowanie rekrutujących firm, publikowanie ofert pracy, kontakty i tworzenie uprzywilejowanych relacji z działami HR firm sektora ochrony środowiska,
  • Nawiązywanie kontaktów telefonicznych oraz mailowych związanych z projektami redakcji,
  • Pomoc przy publikowaniu treści na stronie (korzystanie z CMS, prosta obróbka zdjęć),
  • Wsparcie (całkiem sensownego) kierownictwa w codziennej pracy (sprawy administracyjne i biurowe).

Wymagania

Co przyda się, by do nas dołączyć?

  • Wykształcenie: wskazane wyższe, choć bardziej niż kierunek studiów, liczy się dla nas otwartość umysłu, profesjonalizm i gotowość do działania,
  • Sprawna obsługa komputera (CMS, obróbka zdjęć, pakiet Office, program pocztowy),
  • Znajomość języka angielskiego: minimum B2 (korespondencja i kontakty telefoniczne),
  • Zainteresowanie sektorem ochrony środowiska i jego rozwojem w Polsce.

Sprawdź, czy opisał(a)byś siebie poniższymi cechami:

  • Otwartość, pomysłowość, ciekawość świata, entuzjazm,chęć działania,
  • Wysoka kultura osobista, poprawność językowa (w mowie i na piśmie - warunek niezbędny),
  • Samodzielność, skrupulatność, pracowitość,
  • Komunikatywność, mile widziany zmysł marketingowy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość.

Jeśli tak (lub jesteś na dobrej drodze, by wkróce tak móc siebie opisać) – koniecznie się zgłoś!

Oferujemy

Od strony formalnej oferujemy:
  • Pracę w centrum Warszawy (Rondo ONZ), po wdrożeniu możliwa praca hybrydowa (ale nie w pełni zdalna),
  • Umowę na okres próbny, następnie umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Przede wszystkim zaś:
  • Życzliwość i pracę w ambitnym, ale serdecznym gronie,
  • Brak nudy oraz otwartość na inicjatywę,
  • Pracę z sensem, na zapleczu poważanego w sektorze ochrony środowiska medium.

Inne informacje

• Zanim prześlesz nam swoją kandydaturę, sprawdź www.teraz-srodowisko.pl i zastanów się, czy to, co robimy, jest Ci bliskie. Pracy będzie dużo, ale powodów do dumy i satysfakcji – równie wiele!
• Czekamy na Wasze CV oraz listy motywacyjne (owszem, czytamy je!).

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne). Aby dowiedzieć się co robimy, po prostu zajrzyj na www.teraz-srodowisko.pl
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›